Kapat
34 ürün bulundu.
Ofis Çiçekleri

Ofis Çiçekleri ve Fiyatları

Ofis çalışanıysanız, sıkıcı iş ortamınızı renklendirmeyi arzu edebilirsiniz. Bunun en kolay ve en güzel yolu ise ofis çiçeklerinden geçer. Güzel ve hoş kokulu bir ofis çiçeği almak, iş ortamınızdaki atmosferin tamamen değişmesini sağlayabilir. Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve değiştirmek adına yapılabilecek en güzel şey, masanızı çiçeklerle donatmaktır. Ofis bitkileriyle, çalışma alanınızda daha fazla enerjiye kavuşabilir ve daha sakin kalabilirsiniz. Ofis dekorasyonunuza uygun olarak seçeceğiniz bir çiçek, her baktığınızda içinizi açacaktır. Uzun süre boyunca dayanıklı olan ofis masa çiçekleri, yıllarca çalışma ortamınızda size eşlik edecektir.

Kendinizin yanı sıra sevdikleriniz için de ofis çiçekleri satın alabilirsiniz. Özellikle bir ofiste yeni işe başlayan sevdikleriniz için saksı çiçekleri son derece güzel bir sürpriz olacaktır. Böylece çalışma ortamlarında dahi sevdiklerinizin daima yanında olabilirsiniz.

Ofis bitkileri açısından birçok farklı çeşit vardır. Bu çeşitler arasından sevdiğiniz bir tanesini satın alabilirsiniz. Cins ve renk bakımından geniş bir yelpazede olan ofis çiçekleri, çalışma ortamınızdaki huzurunuzu arttıracaktır.

Ofis Çiçekleri Çeşitleri

Birçok farklı ofis çiçeği çeşidi vardır. Saksıda olan bu çiçekler, genellikle çok yıllık bitkilerden oluşurlar. İç mekânlarda yetişmeye uygun çiçekler seçtiğiniz sürece, ofisinizde sizi mutlu edecek bir bitkiniz var olacaktır.

Barış zambağı, barış çiçeği ve yelken çiçeği isimleriyle de bilinmektedir. Barış zambağı, ofis bitkileri arasında yer alıyor. Çiçekleri son derece güzel olan bu bitkinin yaprakları da parlak yeşil renktedir. Beyaz zarif çiçekleriyle ofisinizde adeta büyülü bir ortam yaratır. Neredeyse orkide kadar narin gibi gözükse de barış zambağı, birçok ortama kolaylıkla adapte olabilmektedir. Bu sebeple ofisler için biçilmiş kaftandır.

Deve tabanı iç mekân bitkileri arasında dikkat çeken bir diğer çiçektir. Kökeni yağmur ormanları olan bu bitkinin yaprakları son derece güzeldir. Merhamet ve sevgiyi sembolize eden bu bitkinin yapraklarının pozitif enerji yaydığına inanılır. Bu sebeple ofiste bulunmasına en çok ihtiyaç duyacağınız bitkilerden biridir diyebiliriz.

Sukulent ailesine ait para ağacı ofisiniz için son derece uygun bir bitkidir. Para ağaçları çeşitleri, bereket, bolluk, şans ve para getirdiğine inanılan özel bir çeşittir. Parlak yaprakları olan bu bitkinin bakımı son derece kolaydır. Bu sebeple ofislerde sıklıkla kullanılan bitkilerden biridir.

Bunların yanı sıra bambu, guzmanya, ananas, orkide, bikalır gibi bitkilerde ofislerde oldukça şık duran seçeneklerdir.

Ofisinizi Renklendirin

Ofislerde masa çiçeklerini hemen hemen herkes tercih eder. Bu sebeple eğer bir ofiste, masa başında çalışıyorsanız sizde böylesi ofis bitkilerini satın alabilir ve masanıza yerleştirebilirsiniz. Kendinizin yanı sıra sevdikleriniz için de böylesi güzel sürprizler yapabilirsiniz.

Ofis çiçekleri, ofislerin havasını değiştirmek ve solgun mekânları renklendirmek konusunda son derece başarılıdır. Yeşilin huzur veren havasına, rengârenk çiçeklerin eşlik ettiğini göz önünde bulundurursanız, bu harika bitkilerden birini tercih edebilirsiniz.

Ofis bitkilerinin birçoğu, çok az bir bakımla rahatlıkla hayatta kalabilir. Bu bitkiler için ekstra mesai harcamanıza ve ciddi emekler vermenize gerek yoktur. Biraz su ve güneş ışığı verdiğinizde birçok çiçek size kendisini gösterecektir.

Ofis çiçekleri arasında özel bir yere sahip olan orkidenin ise diğerlerine oranla biraz daha farklı olduğundan bahsedilebilir. Orkideler oldukça şık ve zarif olmakla birlikte bitkiler arasında daha fazla bakım isteyen seçeneklerdir. Çok yaygın olarak tercih edilen orkideler, ofisinizde bulunan herkesi etkileyerek, büyüsü altına alacaktır.

Ofis Çiçeği Fiyatları

İster kendi ofisinize isterseniz sevdiğiniz bir arkadaşınızın, sevgilinizin ya da akrabanızın ofisine böylesi güzel çiçekler gönderebilirsiniz. Ofis çiçekleri arasında yer alan tüm seçenekler, oldukça şık ve zarif bitkilerdir.

Ofis çiçek fiyatları açısından tek bir fiyat vermek ise oldukça zordur. Her bir bitkinin fiyatı, cinsine, rengine ve boyutuna göre değişiklik gösterecektir. Bitki seçimi yaparken, iklim koşullarını göz önünde bulundurmayı ve iç mekan bitkisi seçmeyi unutmamalısınız.

Siz de şık ofis çiçekleri istiyorsanız, hemen Cihan Altunkaya Çiçekçiliği ziyaret edebilir ve aynı gün teslimat, güvenli ödeme ve taze çiçek avantajlardan faydalanarak, ofise çiçek gönderme işlemini kısa sürede yapabilirsiniz.