Kapat
9 ürün bulundu.
Gelin Çiçekleri

Düğünler hayatımızdaki en özel gündür. Her detayını özenle düşündüğümüz hayalini kurduğumuz yeni yaşamımızın törenidir. Mutlu birlikteliklerin güzel bir sona kavuşma anıdır. Gelinlik bu kutsal günlerin en önemli parçasıdır.

Gelinliğin güzelliğinin, zarafetinin ve masumiyetinin tamamlayıcı olan aksesuar ise hiç şüphesiz Gelin Çiçekleridir. Gelin çiçeklerini tercih ederken oldukça özen göstermek gerekir. Şıklığınızı bütünleyecek en özel parça olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekecektir. İçerisinde sadece taze çiçek ve canlı çiçekler bulunduran gelin buketlerimiz ile hayatınızdaki en özel günün tadını çıkaracaksınız. Özel gününüzün şahidi olacak gelin çiçeğinize yıllar boyu hayranlık ile bakacaksınız.

En Güzel Gelin Çiçekleri

Gelin çiçeği bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarıdır. Yaptığı seçim gelinin tarzını ve zekini yansıtır. Gelinlikle mükemmel bir uyum yakalayan gelin çiçeği seçimi çok fazla konuşulur. Yıllar boyu memnuniyet ile bakabileceğiniz bir seçim yapmak sizi her zaman dinamik kılacaktır. Canlı çiçeklerden oluşan gelin buketleri o günün tüm asaletini gözler önüne serer.

Eşsiz bir görüntüye sahip olan canlı gelin çiçekleri ile düğün gününüzde göz kamaştıracaksınız. Özel gününüze verdiğiniz kıymeti ön planda tutarak sizleri hiçbir yerde bulamayacağınız güzellikte gelin çiçekleri ile buluşturuyoruz. En güzel gelin çiçeklerine Cihan Altunkaya Çiçekçilik içerisinde bulunan modellerden ulaşabilirsiniz.

Canlı Gelin Buketi

Gelin düğün günlerinin odak noktasıdır. Tüm gözler onun üzerindedir ve tüm güzelliği ile herkesi büyüler. Gelin çiçekleri gelinin kusursuz güzelliğini ortaya çıkaran en özel detaydır. Biz Cihan Altunkaya Çiçekçilik ailesi olarak gelinlerimizi doğal gelin buketlerinin farklı tasarımları ile bütünleştiriyoruz. Renkli ve canlı birçok çiçek modeli ile güzel gelin buketleri elde ediyoruz. Gelin buket modeli oluştururken çiçek tercihlerinde sizlerin en beğendiği çeşitleri birbiri ile buluşturarak özgün aranjmanlar elde diyoruz.

Klasiğin dışına çıkan canlı gelin buketleri ile uzun yıllar çok konuşulacaksınız.

Gelin Çiçeği Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin çiçekleri geçmişten günümüze hayatımızda olan en özel günün parçasıdır. Zamanla kullanım amacı değişmiş olsa da her zaman etrafa güzellik ve ışık saçmayı başarmıştır. Hiçbir zaman unutulmayacak olan bu özel günün en özel tamamlayıcı olmuşlardır. Gelinler için dikkatle ve özenle seçilmesi gereken gelin çiçekleri için belli başlı hususlar bulunur. Titizlik ile seçmenize yardımcı olacak bazı bilgileri sizler için sıraladık;

Gelinlik ve Gelin Çiçeği Uyumu

Gelin çiçeği buketi seçimi yaparken gelinlik modelini göz önünde bulundurmak gerekir. Sade gelinlik tercihinde bulunan güzel gelinlerin renkli ve gösterişli detayları bulunan gelin çiçeği kullanmaları hoş bir uyum yakalamalarını sağlayacaktır. Gösterişli gelinlik tercih eden gelinler için ise sade bir gelin çiçeği seçmek sadeliği ve şıklığı en doğru şekilde birleştirmelerine yardımcı olacaktır.

Gelin Çiçeğinin Düğün Konsepti ile Uyumu

Yapacağınızın düğün konseptiniz için kullandığınızın renkler ile çiçeğinizin uyumlu olması her şeyin kusursuz görünmesine sebep olacaktır.

Gelin Çiçeğinde Ayakkabı ve Saç Uyumu

Gelinliğiniz için kullandığınızın aksesuarların hepsinin yakaladığı ahenk sizi bir adım daha yukarıya taşıyacak önemli bir noktadır. Saçınızı açık veya topuz olarak kullanmanız, ayakkabınızdaki aksesuarların renkleri ve tarzları bunların hepsi çiçeğiniz için belirleyici özellikler arasında yerini alır. Bu ince detaylar estetik görünümünüze katkı sağlayacaktır.

Canlı Gelin Çiçeği Tazeliği

Tercih ettiğiniz canlı gelin çiçeğinin kokusu ve tazeliği çok önemlidir. Solmuş veya rengini kaybetmiş çiçekler görünümünüzü bozabilir ve enerjinizi düşürebilir. Bu özel gününüzde tercih edeceğiniz çiçeğiniz için en güvenilir adresiniz Cihan Altunkaya Çiçekçilik.

Gelin Çiçeği Trendleri 

Cihan Altunkaya Çiçekçilik canlı çiçeklerin göz kamaştırdığı aranjmanlarla aynı zamanda özgün olan gelin buketleri ile en önemli gününüzde sizlerin mutluluğunu hedefliyor. Her zevke ve her tarza göre tasarlanan gelin buketlerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Her dönem için değişen trendlerin en güncel hallerine ulaşabileceğiniz tasarımlarımız ile her döneme ait bir gelin olacaksınız.

Mükemmel buketinizi damat yaka çiçeği ile tamamladığınızda eşinizle olan uyumunuzu kolaylıkla yakalamanızı sağlıyoruz.

Gelin çiçeği trendlerini incelemek için en doğru adrestesiniz: Cihan Altunkaya Çiçekçilik.

Beyaz Güller Gelin Çiçeği

Beyaz güller masumiyetin ve saflığın simgesidir. Büyük anlamlara sahip olan bu güller gelin çiçeği buketi için oldukça tercih edilir. Zarif görüntüsü ile en güzel gününüzü taçlandıran beyaz güller etrafa ışık saçar.

Anlamını ve güzel görünümünü üstünde taşıdığınız beyaz güller ile süslenmiş gelin buketleri hayatınızdaki en değerli gün de sizin yol arkadaşınız olacak. Taze görüntüsü ile hafızanızda yer edinecek.

Dilediğiniz kadar fazla çeşide sahip olan gelin buketlerimizi inceleyebilir, merak ettiğiniz tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 verdiğimiz hizmet ile her an yanınızdayız. Hızlı teslimat seçenekleri ile gelin buketlerinizi özenle sizlere ulaştırıyoruz. En değerli gününüze şahit olduğumuzu unutmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Canlı Gelin Çiçeği Siparişi Ver

Düğünlerde gelinler o günün en gözde kişileri olurlar. Tüm gözler onların üstünde olur ve bir prenses gibi süzülürler. En unutulmaz günlerinde tek istekleri kusursuz görünmektir. Geriye dönüp baktıklarında seçimlerinden pişman olmak istemezler. Aynı gün gelip çatsa yine aynı gelinlik ve aksesuarları seçerim demeyi isterler. Gelinlik bu noktada ne kadar önemli ise gelin çiçeği de en az onun kadar önemli bir konudur.

Gelinliğin şıklığını ve zarafetini ortaya koyacak olan gelin çiçeğidir. Göz alıcı bir gelin çiçeği ile karşılaştığınızda gelinlikle bir bütün sağlıyorsa işte o mükemmel görünümü yakalamışsınız demektir. Canlı gelin çiçekleri çok kritik bir noktadır. Buketinizin canlı görünmesi gerekir.

 Solmuş bir buket sizin görünümünüzü tamamen düşürebilir. Canlı gelin çiçeği için sizlere en renkli ve en mis kokulu buketlerimizi sunuyoruz. Sizi ve enerjinizi en üst seviyeye çıkaracak tüm gelin buketlerine Cihan Altunkaya Çiçekçiliğin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelin Çiçekleri Fiyatları

Cihan Altunkaya Çiçekçilik içerisinde pek çok çiçek barındırmakla birlikte gelin çiçekleri kategorisinde geniş bir skalaya sahiptir. Aradığınız tüm gelin çiçeklerine buradan sahip olabilirsiniz. Gelin buketi fiyatlarına bakacak olursak her bütçeye hitap eden ürünlerimiz bulunmaktadır. Gelin buketi fiyatları adetine, boyutuna kullanılan çiçeğin yapısına kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz kendinize göre seçim yaptığınız gelin buketlerine hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bu özel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz tecrübelerimiz ile sizleri mutlu edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Gelin Buketinde Hangi Çiçekler Kullanılır?

Canlı gelin buketlerinde kullandığımız çiçekler mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Çiçeklerin tazeliğine ve renkli görünümüne dikkat ettiğimizden dolayı bu konuda özel bir hassasiyet gösteriyoruz. Genel olarak bakıldığında ise gelin buketleri birçok çiçekten yapılabiliyor. Gül, lale, orkide, papatya, kır çiçeği, lavanta gibi pek çok çiçekten muhteşem buketler tasarlayabiliyoruz. Sizin zevkinize uygun canlılığını koruyan gelin buketleri gününüzü kusursuz bir noktaya çıkaracak. Düğün günü yaptığınız tüm seçimler ile ömür boyu tebessüm edebilirsiniz.

Özenle hazırladığım gelin buketlerini mükemmel olmayı dilediğiniz günlere layık şekilde tasarlıyoruz. Farkımızı ve sizlerin farkını gözler önüne seriyoruz. Asla pişman olmayacağınız seçimler yapmanızı sağlıyoruz.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak bu özel gününüzde bizi de asla unutmamanızı sağlıyoruz. Sizlere kocaman bir mutluluk bırakarak gururla çalışmalarımıza devam ediyoruz.