Kapat
10 ürün bulundu.
Öğretmenler Günü Çiçekleri

Öğretmenler Günü Çiçekleri ve Fiyatları

Öğretmenler günü hediyeleri, çok fazla emek vererek eğitime bir ömür veren öğretmenlerin bu özel gününü kutlamak için oldukça önemlidir. Öğretmenler gününde, sadece öğretmenlere değil öğretmen adaylarına da hediye almak onları çok mutlu edecektir.

İnsan hayatında öğretmenlerin önemi, aslında sanıldığından çok daha fazladır. Bizi yetiştirirken çok büyük fedakârlıklar yapmış olan öğretmenleri bu gününde hatırlamak, onlara bir nevi teşekkür etmektir. Her insanın hayatında büyük izler bırakan ve asla unutamadığı bir öğretmeni mutlaka vardır. Minnetle ve sevgiyle andığı, hayatına dokunan bir öğretmen.

Öğretmenler içinde öğrencileri bir evlat kadar önemli ve özel bir yere sahiptir. Öğretmenler ve öğrenciler için, bir eğitimci olmaktan çok daha fazla anlam ifade eden bu meslek, geçmişten bugüne kadar kutsal kabul edilen kıymetli bir meslek dalıdır.

Belki de bir papatyayı ya da karanfili ilgi göstererek, sevgiyle büyütmeye benzediği için, öğretmenler gününün uzun yıllardan beri en çok tercih edilen hediye alternatifi çiçeklerdir. Çiçekler, öğretmenler gününde en çok kullanılan hediyelerdir. Öğrencisi tarafından düşünülmek, bir dal çiçek ile karşısında onu görmek bütün öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Gününde çok mutlu eder.

24 Kasım Öğretmenler Günü Çiçekleri

İnsan, dünyaya geldiği ilk andan başlar yeni bir şeyler öğrenmeye. Ev ortamında öğrenmeye başladığınız eğitim süreci, yaş ilerledikçe yeterli gelmemeye başlar ve okullara taşınır. Anne ve babaların cevap veremediği bu eğitim-öğretim ihtiyacına, en doğru biçimde yanıt veren tek kişi öğretmenlerdir. Öğretmenlerle işte hayatın bu evresinde tanışma gerçekleşir. Sadece akademik anlamda değil, hayatta ihtiyacınız olan her şeyi ilk etapta öğretmenlerinizden öğrenirsiniz.

Sizi siz yapan değer yargılarına ve karaktere ulaşmamızı sağlayan,  ruhunuzu her anlamda güzelliklerle donatan öğretmenlerinize, her zaman sevgi duymalı ve onları minnetle anmalısınız.Öğretmenlere bir nevi teşekkür etmek ve onların gönlünü almak için 24 Kasım Öğretmenler günü çok güzel bir fırsattır. Onlara çok şık bir çiçek aranjmanı ile bugünü anlamlı kılacak bir jest yapabilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize hediye almak, onlara değer verdiğinizi göstermenin en zarif yöntemidir. Size hayat yolunda rehberlik eden öğretmenlere hediye alma arayışına girildiğinde, pek çok hediye alternatifi ile karşılaşmak kaçınılmazdır. Bu hediyelerden en etkileyici olan, uzun yıllardan beri elbette ki mis kokulu çiçeklerdir.

Öğretmene hediye almak, öğrenci ve velilerin 24 Kasım yaklaşırken çok fazla düşündükleri bir konudur. Hangi hediye alınırsa alınsın, öğretmenin öğrencisine sunduğu özveri ve emeğin karşılığı olamaz. Bu yüzden çok şık bir hediye seçip, yanına taptaze çiçeklerin eşsiz güzelliğini de ekleyip gönül rahatlığıyla öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca sadece öğrencilerinden değil, sevdiklerinden gelen beklenmedik öğretmenler günü sürprizleri de bugünü daha anlamlı hale getirecektir. Mis kokulu çiçekler tarafından verilen emeğin kıymetinin bilinmesi, bu kutsal mesleğin ne kadar önemli olduğunu tüm öğretmenlere tekrar hatırlatacaktır.

Bir öğrencinin yetişmesinde payı çok büyük olan öğretmeninize, teşekkür etmek için saksı çiçeklerinden faydalanabilirsiniz. Bir canlıya iyi gelmenin hazzını okulda her gün yaşayan öğretmeniniz, sizden gelen saksı çiçeğini evinde büyütürken, her an sizi hatırlatacaktır. 

Saksı çiçeklerinin ev dekorasyonunda, evin enerjisini tamamen değiştirdiği bilinen bir gerçektir. Gün boyu okul koşuşturmasında yorulan öğretmeniniz, 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak aldığı saksı çiçeklerini evinde gördüğünde, tüm yorgunluğunu atacaktır.

Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm yakınlarınızı, taze çiçeklerle bu özel günde yüzünü güldürebilirsiniz. Öğretmenler, bu ülkede çok büyük katkıları olan ve her zaman kıymet verilmesi gereken meslek gruplarıdır. Onlara adanmış bugünde, eşsiz güzellikte şık çiçek buketlerini onlara gönderebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, öğretmen olan yakınlarınızı bir çiçek sayesinde bu anlamlı günde unutmadığınızı ispat edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Çiçek Seçenekleri Cihan Altunkaya Farkıyla

Sevdiklerimiz için hediye seçerken, onları hem görsel anlamda hem duygusal anlamda tatmin eden ürünlere yönelmek doğaldır. Çiçeklerde bu beklentileri her anlamda karşılayan, güzellikleriyle her kalbi yumuşatan hediyelerden biridir.

Son dönemde teknolojinin hızla gelişmesi, online çiçekçilik sektörünün hayatımıza girmesine sebep oldu. Dünyanın her yerinde, değer verdiğiniz insanlara çiçek siparişi vererek onlardan uzakta da olsanız, her an yanında olabilirsiniz. Ancak bu noktada işini özveriyle gerçekleştiren, nitelikli bir firmadan çiçek siparişi vermelisiniz.

Cihan Altunkaya, online çiçekçilik konusunda beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip, uzun süredir bu sektörde başarılı çiçek modelleriyle kendini ispatlamayı başarmış, profesyonel bir firmadır. 

Geniş ürün yelpazesine sahip Cihan Altunkaya web sitemizden, dilediğiniz çiçek modellerinden, zevkinize uygun çiçek aranjmanları oluşturabilir, kredi kartınızla hemen ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Belirttiğiniz gün ve tarihte, taptaze çiçekleriniz adrese teslim edilir.

Cihan Altunkaya, kaliteli hizmetin ve kolay alışverişin online çiçekçilikte tek adresidir. Sipariş verdiğiniz mis kokulu çiçekleri, büyük bir özveriyle çok şık bir buket haline getirip, ambalajlayarak sevdiklerinize ulaştırır.

Anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, doğum günleri gibi tüm özel günleri sevdikleriniz için daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Cihan Altunkaya, tüm çiçek ihtiyacınızı karşılar. Nerede olursanız olun, mesafeleri anlamsız kılmak işte bu kadar kolaydır.

Cihan Altunkaya’yı ziyaret edin, kalitenin çiçekçilik sektöründe sunduğu müthiş gönül rahatlığını tek tıkla deneyimleyin. Beklenmedik anlarda gelen bir buket çiçekle, sevdiklerinizin kalbinde kendinize bir taht kurun. 

Cihan Altunkaya, müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getirdiğinden, çalışmalarını bu bağlamda yürütür. Bu yüzden, hangi çiçeğin ne anlam ifade ettiğini ve hangi ortama uyumlu olabileceğini bilmiyorsanız, alanında uzman ekibimizden çiçeklere dair gerekli desteği alabilirsiniz.

Cihan Altunkaya, çiçek dünyasının şıklığını, sizin adınıza sevdiklerinize ulaştırmaya devam ediyor. Hadi hemen şimdi sipariş verin, değer verdiğiniz insanlara mis kokulu çiçeklerin huzurunu gönderin.