Kapat
16 ürün bulundu.
Düğün Çiçekleri

Düğün Çiçekleri ve Fiyatları

Düğünler, nikâhlar insanların en mutlu oldukları zamanlardan biridir. Bu tip zamanlarda her yerde görmeye alışık olduğunuz ürünlerin başında ise çiçekler gelir. Gelinin elinden tutunda her yer çiçeklerle süslenmiş olur. Binlerce yıl öncesine dayanan çiçekle süsleme ve çiçek hediye etme âdeti bugün de devam etmektedir.

Şakayık gibi çiçekler gelin buketinde sıklıkla kullanılanlardan biridir. Bunun yanı sıra birçok farklı çiçek türleriyle gelin buketi yapılabilir. Gelin buketinin yanı sıra, yeni evlenenlere nikâhtan önce ya da düğünde çiçek hediye etmek de oldukça şık ve zarif bir davranıştır. Düğün mekânlarını süsleyen bu çiçekler, gelin ve damadın muhteşem bir gece geçirmesine yardımcı olurlar.

Düğün Çiçekleri

Düğün yapan arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve sevdikleriniz için şık bir çiçek sipariş etmek oldukça düşünceli bir davranıştır. Evlenen insanların yanınızda olduğunu göstermek sevdiklerinizi mutlu etmenin en iyi yoludur. Bunu göstermek için ise dilediğiniz gibi bir çiçek gönderebilirsiniz.

Bu çiçekler çok farklı tarzlara ve aranjmanlara sahip olabilirler. Burada önemli olan gönderdiğiniz kişilerin ve sizin nasıl bir çiçek sevdiğinizdir. Rengarenk ve çok farklı dizaynlara sahip bir çeşit seçebilir, sevdiklerinizi bu çiçeklerle şaşırtabilirsiniz.

Bunun yanı sıra eğer düğün yapan sizseniz, bu özel günlerinizi dilediğiniz gibi bir çiçekle süsleyebilirsiniz. İstediğiniz çiçeği sipariş ederek, çok daha muhteşem bir gün geçirmeye başlayabilirsiniz.

Nikâh Çiçeği

Düğünlerin yanı sıra nikâhlarda da dilediğiniz gibi bir çiçek gönderebilirsiniz. Resmi olarak evlenen sevdiklerinizin bu mutlu gününde onlara ortak olabilirsiniz. Nikâhlara gönderilmek için birçok farklı tasarımda çiçek bulunur. Genel olarak saksılı çiçek modelleri tercih edilir. Ancak nikâh masasında da her daim güzel bir buket çiçek vardır.

Nikâhlar genellikle daha sade törenlerdir. Bu sade törenlere yakışır çiçeklerin varlığı, evlenen dostlarınızı fazlasıyla mutlu edecektir.

Düğün Çiçeği Çeşitleri

Düğünlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz birçok farklı çiçek türü bulunur. Yapılacak düğünler için hem saksılı hem de buket olarak farklı çeşitlerde çiçekler gönderebilirsiniz.

Bu türlerden biri de şakayıktır. Şakayık buketi gelin el çiçeği olarak da sıklıkla kullanılır. Bu çiçekler oldukça sade ve güzeldir. Sade bir gelinlik tercihinde bulunan gelinler için ideal seçenekleri yansıtırlar. Gelin çiçeği modelleri arasında bulunan kazablanka buketi ise görece olarak daha gösterişli bir çiçektir. Beyaz renkleriyle dikkat çeken kazablankalar, gelinlerin en

sevdiği çiçekler arasında yer alırlar. Düğünlerinizde gelin için böylesi güzel bir çiçek tercihinde bulunabilirsiniz.

Hem düğünlere hem de nikahlara gönderebileceğiniz en güzel alternatiflerden biri ise kutu içerisinde güllerdir. Siyah kadife kutu içerisinde yer alan 30, 35 adet gül ve kandil orkide detayları oldukça şık bir hediye olacaktır. Sevdikleriniz böylesi bir hediyeyi uzun süre saklamak isteyecektir.

Saksı çiçekleri de hem nikah hem de düğün salonlarının en güzel yerlerini süsleyebilirler. Saksı çiçeklerinin en güzel taraflarından biri, bu güzel gecenin ardından gelin ve damadın çiçeğe evinde bakabilecek olmasıdır. Konpact ve dresana gibi saksı çiçekleri oldukça uzun yıllar boyunca korunabilir. Bu sayede bu özel günde sizi hatırlatan bir hediye vermiş olursunuz.

Çiçek buketleri sipariş etmenin yanı sıra, güzel bir orkide de yollayabilirsiniz. Dendrobium orkide, zarafetiyle tam da bu özel günler içindir. Bu orkiler saksılarıyla birlikte gönderilir. Dikkatli bakıldığı zaman uzun yıllar boyunca çiçek açan bir orkide, daima bu özel günleri hatırlatacaktır.

Nikah çiçeği siparişi vermek ise oldukça kolaydır. Basit bir iki adım ile sipariş oluşturarak sevdiklerinizin mutlu günlerine ortak olabilirsiniz.

Düğün Çiçeği Siparişi

Çiçek siparişi vermek için Cihan Altunkaya Çiçekçilik en ideal adreslerden biridir. Cihan Altunkaya Çiçekçiliğin web sitesinde çiçek modellerini inceleyebilir, dilediğiniz gibi bir çiçeği seçebilirsiniz.

Nikâh ve düğün yapan sevdiklerinizden uzakta olsanız dahi, sevdiklerinizi aynı gün içerisinde çiçek gönderebilirsiniz. Bu çiçekler isterseniz gelin çiçeği, isterseniz salın çiçeği ya da bambaşka bir model olabilir. Siparişinizi oluştururken nasıl bir çiçek istediğinizi bilmeniz yeterlidir.

Seçtiğiniz çiçeği dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Mutlu Gününüzü Çiçekler ile Süsleyin

Eğer damat ya da gelinseniz, bu mutlu gününüzde etrafta güzel kokularıyla birçok farklı çiçeğin bulunmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda sevdiğiniz çiçeklerden yapılan aranjmanların etrafta olması sizi mutlu edecektir. Bunun yanı sıra düğün salonlarını saksı çiçekleriyle donatabilirsiniz.

Gelin çiçeği düğünlerde kullanılan en yaygın ve bilindik tarzdır. Bunun yanı sıra masalara, duvar köşelerine koyabileceğiniz hem buketler hem de saksı çiçekleriyle düğününüzü unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz. Çiçekler herkesin sevdiği ve ortamda bulunmasından hoşlandığı ürünlerdir. Bu sebeple düğünüzde böylesi çiçeklerin olması, hem misafirlerinizi hem de sizi mutlu edecektir.

Sevdiklerinize Hemen Çiçek Gönderin

Düğün çiçeği göndermek oldukça basit ve pratik bir işlemdir. Bunun için ilk olarak nasıl bir çiçek göndermek istediğinize karar vermeniz gerekir. Bu kararın ardından ise renk seçimine gelebilirsiniz. Seveceğiniz taze çiçeklerden bir seçim yaptıktan sonra çiçek gönderimi oldukça basit olacaktır.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik sayesinde birçok noktaya aynı gün içerisinde çiçek gönderebilirsiniz. Nikah çiçeği gönderimi de yapan Cihan Altunkaya Çiçekçilik, nikah saatinde sipariş ettiğiniz çiçeği dostlarınıza teslim edecektir.

Düğün Çiçeği Fiyatları

Düğün ve nikahlarda kullanılmak üzere tasarlanan çiçeklerin fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu çiçeklerin fiyatlarının belirlenmesinde en önemli kriter, çiçeğin türüdür. Bunun yanı sıra buket şeklindeki çiçekler ve saksı çiçekleri arasında da ciddi fiyat farklılıkları oluşabilmektedir.

Nikah çiçeği fiyatları açısından en avantajlı fiyatlara Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile ulaşabilirsiniz. Web sitesinde yer alan onlarca farklı çiçeği inceleyebilir, rengarenk çiçekler arasında dilediğiniz birini seçebilirsiniz.

Düğün ve nikahlarda genel olarak beyaz çiçeklerin kullanıldığını fark edebilirsiniz. Siz de dilerseniz beyaz çiçekler ile salonu süsleyebilir ya da bir farklılık yaparak çok daha değişik renkleri seçebilirsiniz. Gelin çiçeği konusunda da oldukça uygun fiyatlara sahip olan Cihan Altunkaya Çiçekçilik sayesinde, bu özel gününüzü büyüleyici bir ana çevirebilirsiniz.

Özenle tasarlanmış dizaynları ve paketleriyle birlikte elinize ulaşacak olan bu çiçekler, size ömür boyu unutamayacağınız bir gün yaşamanızda yardımcı olacaktır. Özellikle gelinlerin çok sevdiği bu çiçek aranjmanları sayesinde, misafirleriniz de özel bir gün geçirecektir. Taze kokularıyla etrafı saracak olan bu çiçekler sayesinde, her benzer koku aldığınızda bu günü hatırlayacak ve mutlu olacaksınız.

Bu çiçekleri düğünün ardından evinize götürüp saklayabileceğiniz gibi, misafirlerinize de hediye edebilirsiniz. Özellikle saksı çiçekleri, salonlarda, balkonlarda bakılıp büyütülerek, mutlu gününüzün bir hatırası olacak hep akıllarda kalacaktır.

1995 yılından beridir hizmet veren Cihan Altunkaya çiçekçilik, kişiye özel çiçekçilik alanında birçok yenilik getirmiştir. Müşterilerinin beklentilerini ön planda tutan firma, kaliteli, güvenli ve hızlı bir hizmet ermektedir. Bu da müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkaracak ve mutlu gününüze mutluluk katacaktır.