Kapat
5 ürün bulundu.
Lavantalar

Lavanta Çiçekleri ve Fiyatları

Lavanta çiçeği, çok güzel kokan ve daha çok renkleriyle ilgi çeken çiçeklerden biridir. Evde bitki yetiştirmeyi sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alan lavanta çiçeklerinin, aynı zamanda bakımı da kolaydır. Çok fazla ilgi, alaka beklemeyen lavanta çiçeği, güneş gören yerde olmalıdır.

Kullanım alanına yaydığı hoş kokusu ve ortama sağladığı olumlu etkiden dolayı, lavanta bitkisi her zaman tercih edilen bir bitki türüdür. Lavanta çiçeğini hoş bir saksıda, elverişli şartlarda yetiştirdiğinizde, bulunduğunuz ortama otantik bir hava kazandıracaktır.

Özel günlerin de vazgeçilmez hediye seçeneği olan lavanta çiçekleri, Cihan Altunkaya kalitesiyle sizleri bekliyor. Haziran ve Temmuz aylarında çiçek açan lavanta çiçeği, çalı gibi bir görünüme sahiptir. Ayrıca uzun ömürlü olan lavanta çiçeğinin maviden mora doğru uzayan çiçekleri, boru görünümündedir. 

Birden fazla ve her biri farklı renklere sahip lavanta çiçeğini bir araya getirip, tamamen kendi tarzınızı yansıtan bir lavanta çiçeği aranjmanı oluşturabilirsiniz. Bu aranjman, pek çok kalbi yumuşatacak güzelliktedir.

Sevgililer gününde, anneler gününde ya da tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için lavanta çiçeği güzel bir hediye alternatifidir. Özellikle bitki yetiştirmeyi seven, bir canlıya hayat vermenin hazzını yaşamaktan mutluluk duyan herkes, hediye olarak lavanta bitkisinden çok hoşlanacaktır. Aldığınız hediye, lavanta çiçeğinin uzun ömürlü bir bitki çeşidi olmasından kaynaklı, uzun zaman boyunca sizi sevdiklerinize anımsatacak bir hatıra olarak olacaktır.

Bununla beraber ofisiniz, eviniz ya da terasınız için lavanta çiçeği siparişi vererek, hoş bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Canlı çiçekler, doğru bitkiler uygun alanda kullanıldığında son derece estetik bir dekorasyon aracı olabilmektedir.

Lavanta çiçeğini iç mekânda, güneş gören bir ortamda rahatlıkla yetiştirebilirsiniz. Genellikle sıcak iklimin bulunduğu bölgelerde yaygın olarak yetiştirilen lavanta çiçeği, sonrasında başka amaçlarla kullanım için uygundur. Cihan Altunkaya’da rengârenk lavanta çiçeklerinin eşsiz güzelliğiyle, dilediğiniz lavanta bahçesini hemen oluşturabilirsiniz.

Son dönemlerin trendi haline gelen lavanta yetiştiriciliği, doğru firmadan lavanta fideleri satın alındığından oldukça getirisi olan bir iştir. Uygun şartlar sağlanıp yetiştirilen lavanta bitkisi, son derece kolay büyüyen ve zahmetsiz denebilecek kolaylıkta çoğalabilen bir bitki çeşididir.

Bununla beraber kolonya, parfüm ve deterjan gibi ürünlere koku vermek amacıyla kullanılan lavanta çiçeğini, doğru firmadan almanız gerekir. Kurallarına uygun niteliklerde, doğru yetiştirilmeyen lavanta çiçeğinden, istediğiniz verimliliği almanız zor olacaktır. Firma tercihi, hem zamandan hem nakitten tasarruf edebileceğiniz önemli bir etkendir. Bu sebeple, işin ehli ve profesyonel firma seçimiyle kaliteli alışveriş deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

Lavanta Çiçekleri İçin Doğru Adres Cihan Altunkaya

Cihan Altunkaya, lavanta çiçeği yetiştirme konusunda, alanında ki en iyi firmadır. Birbirinden çeşitli çiçek seçenekleri arasında zevkinize uygun bitkiyi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Web sitemizden dilediğiniz çiçeği seçtikten sonra, tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Nakit ödeme seçebilir ya da kredi kartınızla tamamladığınız alışveriş sonrası, çiçeğiniz kısa zaman sonra kapınızda olacaktır.

Cihan Altunkaya, son derece özenli şekilde yetiştirme işlemini gerçekleştirdiği bitkileri, uygun fiyatlarımızla sizlere sunuyor. Bitkileri ve çiçekleri seven, ancak bitki yetiştiriciliği hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 Bitki ve lavanta çiçeği yetiştirme konusunda, her türlü detaylı bilgiye işini özveriyle yapan ekip arkadaşlarımız sayesinde ulaşabilirsiniz. Uygun şartlarda, doğru yöntemler kullanılarak bakımı sağlanan bir lavanta bitkisi, mevsimi geldiğinde göz alıcı güzelliğiyle başınızı döndürecek.

Lavanta çiçeği siparişi için karar vermeden önce, Cihan Altunkaya’ya farkıyla sizleri bekleyen lavanta çiçeklerinin gösterişsiz güzelliğine mutlaka göz atmalısınız. Bitki yetiştirme konusunda yeterli donanıma sahip olan firmamız, nitelikli bakıma sahip çiçek çeşitleriyle, bitkilerin hayalinizde ki görüntüsüne kavuşmanıza ön ayak oluyor.

Yapmanız gereken, web sitemizde yer alan geniş bitki yelpazesi arasından, dilediğiniz çiçek çeşidine karar vermek. Cihan Altunkaya sonraki aşamalarda gereken desteği size sağlayarak, kolay alışveriş deneyimini sizlere sağlıyor.

Satın almış olduğunuz lavanta bitkisinden uzun süre verimlilik sağlamak için Cihan Altunkaya’nın kaliteli bitkileri, web sitemizde sizleri bekliyor. Bitkiler canlıdır ve her zaman özenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Sizde Cihan Altunkaya’nın, bitkilerin dünyasında göstermiş olduğu, geniş kapsamlı özel ilgi ve alakanın verimini hemen yaşayın. Sonrasında çiçeklerin muhteşem görsel şölenin tadını çıkarın.