Kapat
2 ürün bulundu.
Vazoda Çiçek

Vazoda Çiçek Modelleri ve Fiyatları

Vazoda çiçekler, en sık tercih edilen dekoratif ürünlerden biridir. Vazoyla birlikte çiçekler, evinizin ya da ofisinizin bir köşesinde durmasından mutlu olacağınız, harika ürünlerdir. Bu ürünler için çok farklı vazo ve çiçek çeşitleri olduğundan bahsedilebilir.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için yapabileceğiniz en güzel yollardan biri onlara vazoda çiçek almaktır. Bir arkadaşınıza, dostunuza, sevgilinize, akrabanıza ya da sevdiğiniz birine çiçek göndermek oldukça iyi bir fikirdir. Vazoda gönderilen çiçek ise daha uzun süreler boyunca dayanması ve oldukça dekoratif olmasıyla ideal tercihlerden biridir. Birbirinden şık vazoda çiçek modelleri, görünce sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediyedir. Özellikle yeni bir iş yeri açan, ofiste ilk günü olan sevdiklerinizin masasında sizi hatırlatan çiçekler olması herkesin isteyeceği bir durum yaratmaktadır.

Vazoda çiçeklerin en büyük avantajlarından biri farklı modeller barındırmasıdır. Hem vazo hem de çiçek türleri açısından geniş bir yelpazede ürün bulabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz insanlara en sevdikleri çiçekleri, dekoratif ve şık vazolar eşliğinde gönderebilirsiniz.

Vazoda Çiçek Modelleri Nelerdir?

Farklı seçenekleri olan vazo ve çiçek modelleri, seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bu sayede tek bir modele bağımlı kalmadan, istediğiniz türde ve renkte çiçekleri, kendiniz için ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Öne çıkan vazoda çiçek modellerinden bahsetmek gerekirse, önceliği ay çiçeği ve güllere verebiliriz. Vazoda ay çiçeği ve güller farklı sayılarda çiçeği barındırır. Oldukça şık olan bu modelde kullanılan vazo yaklaşık olarak 40 santimdir. Ayçiçeği ve kırmızı gül ikilisinin renk uyumunu sevenler için harika bir seçenektir.

Bir diğer model ise vazoda sarı lale ve anastasyadır. Dekoratif ve 40 santim boyutundaki vazosuyla birlikte gönderilen bu seçenek, özellikle lale sevenler açısından oldukça idealdir. Beyaz lale sevenler için ise farklı seçeneklerde vardır. Kandil beyaz orkide eşliğinde gelen vazoda beyaz laleler, oldukça şık ve zarif bir görüntüye sahiptir.

Vazo içerisinde gönderebileceğiniz birçok farklı seçenek vardır. Bu çiçek seçeneklerinin arasından sıklıkla tercih edilen bitkilerden biri de bambudur. Vazoda bambu oldukça sade olmasına karşın, boyutlarıyla da dikkat çekmektedir. Bu ürünün toplam uzunluğu yaklaşık 100 santim civarındadır. Birçok Uzakdoğu kültüründe bambuların şans getirdiğine inanılmaktadır.

Vazoda Çiçek: Zarif ve Şık Bir Hediye

Birbirinden şık vazo çeşitleri arasından bir tane seçerek, sevdiğiniz insanlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Vazoda çiçek hediyesi oldukça zarif ve şıktır. Bu hediyeyi yeni bir iş, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz gibi, yalnızca sevdiklerinize ‘seni seviyorum’ diyebilmek için de gönderebilirsiniz.

Çiçeklerin vazoya konma geleneği çok uzun yıllara dayanmaktadır. Vazoda çiçek figürü yüzyıllardır hayatımızdadır. Bu anlamda birçok farklı vazo çeşidi bulmak da mümkündür. Vazo çeşitleri çiçeği ön plana çıkarması ve dekoratif uyumluluklarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Bunun yanı sıra içerisine su koyarak çiçekleri çok daha uzun süreler boyunca canlı tutabilirsiniz. Seramik vazo bu çeşitler arasında en yaygın tercih edilen seçeneklerden biridir. Bunun yanı sıra cam vazoda sıklıkla talep görmektedir. Bu dekoratif vazolar sayesinde çiçek çeşitleri de olduğundan çok daha şık ve zarif duracaktır.

Vazoda Çiçek Fiyatları

Vazoda kendiniz için ya da bir sevdiğinize çiçek göndermek, son derece şık ve güzel bir hediyedir. Bunun yanı sıra sevdiğiniz çiçekleri de bularak, bu sürprizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Vazoda çiçek fiyatları ise birtakım faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Vazoda çiçeklerin fiyatlarının belirlenmesi açısından en önemli faktörlerden biri çiçeklerin cinsleri ve sayılardır. Bunun yanı sıra vazonun üretim materyali de fiyatların belirlenmesindeki faktörler arasında yer alan önemli kriterlerdendir. Vazoda çiçek modelleri için tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlar tercih edeceğiniz modele göre belirlenmektedir.

Siz de sevdikleriniz ya da kendiniz için şık ve güzel bir vazoda çiçek modelini sipariş verebilirsiniz. Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak, birçok farklı vazoda çiçek modelini sizler için sunuyoruz. Hemen sipariş oluşturarak, hızlı teslimat ve güvenli ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm vazoda çiçek modelleri, en taze çiçeklere sahiptir. Siz de en çok tercih edilen çiçekler arasında yer alan bir modeli seçerek, hızlı biçimde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.