Kapat
8 ürün bulundu.
Mor Orkideler

Çiçekler hislerimizi sevdiklerimize en zarif şekilde aktarır. Hayatımızda bulunan özel günler ve özel olmasını dilediğimiz tüm günleri hediyeler ile taçlandırmak isteriz. Anıların kalıcı olmasını sağlamak ve kendimizden küçük bir parçayı sevdiklerimiz ile bırakmayı dileriz. Çiçekler tüm bu dileklerin geçmişten günümüze en çok tercih edilen somut hali olmuştur. Çiçek çeşitleri arasından tercih yapıldığında ise orkide çiçeği her zaman özel yerini korumuştur. 

Özel çiçek olarak bilinen orkideler uzun yıllar bizimle yaşayabilirler. Kendi içerisinde çeşitlenen orkideler arasında ise mor orkideler bambaşka bir değere sahiptir. Mor orkideler muhteşem rengi ile tutkunun, asilliğin simgesi haline gelmiştir. Sevdiklerinizi mutlu etmek mor orkide ile çok daha kolay. Mor orkideler zarafetleri ile en güzel duygularınızı yansıtacak.

Özel anların şahidi olan çiçeklere Cihan Altunkaya Çiçekçiliğin geniş ürün skalası içerisinden sahip olabilirsiniz.  

Mor Orkide Çiçeğinin Anlamı

Mor orkide çiçeğinin en belirgin anlamı asalettir. Birbirinden farklı birçok rengi olan orkideler arasında en özel yere sahip olanıdır. Sürekli bulunan bir renk değildir ve bu sebeple çok değerlidir. Eski dönemlerde sadece üst düzey kişilerin ulaşabildiği bir çiçek olması sebebi ile güç ve soyluluğunda en güzel simgesidir.

Mor orkideler sahip oldukları derin anlamlar sebebi ile sevdiklerinize verebileceğiniz en hoş hediyedir. Sevdiklerinize değerlerini hissettirecek, özel olduklarını anlatmaya vesile olacak nadir bulunan ve zarafeti ile herkesi etkileyen özel bir çiçektir.

Mor orkidelerin en canlı ve en özgün hallerine Cihan Altunkaya Çiçekçilik aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Özel günlerde ve sizin hayatınıza değer katabilecek tüm günler için yanınızdayız.

Mor Çiçekli Orkide Bakımı

Mor orkideler oldukça değerlidir ve bakımına dikkat edildiği takdirde uzun yıllar sizinle yaşayabilirler. Mor orkide bakımında ideal olan güneş ışığını direkt olarak görmekten ziyade, güneş ışığının süzülerek ulaşmasını sağlamak olacaktır. Havadar bir ortamda yetişen mor orkideler daha sağlıklı büyür. Yılda iki defa çiçek açan mor orkideler güzel ve kalite bir bakım sayesinde dört sefere kadar çiçek açabilir. En güzel saksı çiçekleri arasında ilk sırada yerini alan mor orkideler hassas ve narin bakım isterler.  Mor orkidelere yeterli sulama yapılırsa solmazlar. Sulama esnasında yapraklarına ve gövdesine suyun temas etmemesine dikkat etmeniz gerekir. 

Mor orkidelerin bakımının zor olduğu konuşulsa da tüm bunlara dikkat edildiği durumlarda çok kolay bir yetiştirme süreci yaşanacaktır. Biz sizlerin eline ulaşana kadar mor orkidelerinize gözümüz gibi bakıyoruz. En canlı halleri ile sizlere teslim ediyoruz..

Mor Orkide Aynı Gün Teslimat

Mor orkideler özel günlerde en çok tercih edilen çiçeklerden biridir. Anlamı ve zarafeti ile dikkat çeken orkideler, duygularımızı en şık şekilde yansıtır. Farklı türlere sahip olan orkideler içerisinde mor renge sahip olanı hediye etmek ise karşımızdaki kişiye olan hisleri en keskin şekilde iletebilmeyi sağlar. Planlı veya plansız tüm günlerin baş tacı olan orkidelerimizi sizlere aynı gün teslimat seçenekleri ile ulaştırıyoruz. Nadir bulunan bu özel çiçekleri hem hızlı hem de kalite şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Çiçek gönderimi yaparken hiç tereddüt etmeden online bir alışveriş gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik ailesi olarak mor orkidelere aynı gün teslimat ile ulaşabilir, sevdikleriniz ile keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Teslimat ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gün ve saati belirlemek sizin elinizde, mor orkidelerimizi mis kokulu halleri ile sizlere ulaştırmak ise bizim elimizde.

Mor Orkide Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mor orkide satın alırken dikkat edebileceğiniz en belirgin özellik yaprakları olabilir. Yeşil ve dik yapraklı mor orkideleri tercih etmeniz daha uzun ömürlü bir mor orkideye sahip olmanızı sağlar. Mor orkide için en önemli konu ise bakımını yapabileceğiniz tarzda olanı seçmeniz olacaktır. Büyük boyutlarda bir orkideye bakamamanız durumunda küçük boyutlara sahip orkideleri satın alabilirsiniz. Bakım talimatlarını doğru şekilde ilerlettiğinizde mor orkideleriniz sizlerin mutluluğunu sağlayacak ve sağlıklı bir şekilde bulunduğu her ortamı süsleyecek.

Mor Orkide Sipariş Ver

Mor orkide doğal ve canlı görünümleri ile herkesin ilgisini çeker. Dekorasyon olarak da oldukça tercih edilir. Farklı görünümü ve canlı renkleri ile orkide ortama farklı bir hava kazandırır. Çiçek göndermenin farklı anlamlar kazandığı günler için mor orkideler çarpıcı bir giriş yapar. Taze çiçek konusundaki tecrübelerimiz ile birlikte mor orkideleri farklı tasarımlar ile buluşturuyoruz. Alışılmışın aksine özgün orkideler ile çiçek göndermek isteyen müşterilerimize güzel fırsatlar sunuyoruz.

Sevginizi ve verdiğiniz kıymeti hissettirmek için mor orkide siparişleri verebilirsiniz. 

Mor Orkide Kime Gönderilir?

Mor orkideler her özel anın ve her özel günün kurtarıcısıdır. Zarafeti ve hoş görüntüsü ile sevdikleriniz gözlerini kamaştıracaktır. Rengi ile herkesi etkileyen mor orkideler her özel günde başrol oynayabilir. Dünyadaki en değerli varlığımız olan annelerimize, anneler gününde mor orkideler ile kalplerine dokunabilirsiniz. Sevgilinize en özel günlerinizde hiçbir zaman unutmayacağı ve baktıkça sizi hatırlayacağı göz alıcı renge sahip orkide ile günü unutulmaz kılabilirsiniz. Doğum günlerinde arkadaşlarınıza verdiğiniz kıymeti mor orkideler ile hissettirebilirsiniz.

Annenize, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza ve hayatınızda büyük değere sahip olan herkese gönderebileceğiniz mor orkidelere en güvenli ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Mor Orkide Fiyatları

Orkideler hediye olarak en çok tercih edilen çiçeklerdir. Bu çiçekler güzel görünüme sahiptir ve kolay yetiştirilebilirler. Canlı orkide fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Çiçeğin boyutu, dal sayısı fiyat farklılığı oluşmasına sebep olur. Büyük olan orkideler küçüklere göre daha pahalı bir şekilde satışa sunulur. Mor orkideler ise diğerlerine göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Genel olarak bakıldığında her bütçeye hitap edecek şekilde ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Herkesin ulaşabilmesini sağlamak adına fiyat skalamızı oldukça geniş tutmaktayız.

Mor orkidelere hem uygun fiyatlı hem kaliteli bir şekilde Cihan Altunkaya Çiçekçilik sayesinde sahip olabilirsiniz. Çiçek siparişiniz için yapmanız gerekenler sadece tek tık uzağınızda. Cihan Altunkaya Çiçekçilik üzerinden çiçek çeşitlerini inceleyebilir, mor orkide tasarımlarından en sevdiğinizi sepete ekleyebilirsiniz.

Özel Hissettiren Mor Orkideler

Hayatınıza ve ruhunuza dokunan tüm özel insanlar için Cihan Altunkaya’nın mor orkidelerini tercih edebilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlarla sunduğumuz çiçekler ile mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Siz ve sevdikleriniz için her daim özenle çalışıyoruz. Değerli ve az bulunan duygulara benzeyen mor orkidelere aynı titizliği gösteriyor, her mutlu anınıza çiçeklerimiz ile şahit oluyoruz.