Kapat
31 ürün bulundu.
İsteme Çiçeği
En özel çiçekler Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile sizlerle! Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geç.

İsteme Çiçeği ve Fiyatları

Çiftlerin beraberliğe adım attığı kız isteme günü için olmazsa olmaz detaylardan biri isteme çiçeği. Hatta yalnızca çiçek değil, çiçek ve çikolata bu özel gün için harika bir ikili olmuştur.   Bu özel günü anlamlı kılacak olan ve geriye bakıldığında fotoğraflarda bir anı olarak kalacak kız isteme çiçeği bazen kişiler tarafından senelerce de saklanabilir. Bu önemli günü temsil edecek ritüellerden biri olan isteme çiçek siparişi Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile taçlandırılacak kadar özel. “İsteme çiçeği gönder” demeniz yeterli. Kız istemeye giderken götüreceğiniz isteme çiçeği fiyatları ile sitemizde belirtilmektedir. Birçok model arasından seçiminizi yapmak için web sitemizden kız isteme çiçeği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kız İstemeye Giderken Hangi Çiçekler Götürülür?

En çok cevap aranılan sorulan başında gelir “Kız istemeye giderken hangi çiçek götürülür?” Çoğunlukla sevgiyi ve aşkı simgeleyen kırmızı gül tercih edilmekteydi. Ama son zamanlarda birçok farklı çiçek türü de tercih edilmekte ve kız isteme törenine farklı bir hava katmaktadır.

Kız istemede getirilen çiçekler kız tarafı için önemlidir diyebiliriz. Bu yüzden kız isteme çiçeği yaptıracak olan kişiler büyük ve gösterişli çiçekleri de tercih edebilir. Çoğunlukla canlı çiçek kullanılan kız isteme çiçekleri, çiçek buketi, çiçek aranjmanı, kutuda çiçek gibi birçok farklı şekilde bulunmaktadır.

Dilediğiniz çiçek ile hazırlanabilen kız isteme çiçekleri Cihan Altunkaya Çiçekçilik’te birçok zevke göre, farklı modellerde yer almaktadır. “Kız isteme çiçeği nasıl olmalı?” diyorsanız sitemiz üzerinden tüm modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İsteme çiçeği modellerimizin hepsi taze ve canlı olarak size ulaştırılmaktadır.

Cihan Altunkaya Kız İsteme Çiçeği Modelleri

Vazoda, kutuda, saksıda, buket ya da aranjman olarak kız isteme çiçeği model alternatifleri alanında uzman çiçekçi adresinizde. Siz de çiçek modellerimizi yakından inceleyerek karar verme aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Geçmişten beri en çok tercih edilen modellerin başında kız isteme buketi geliyor. Buket isteme çiçeği farklı renklerde, farklı çiçeklerle hazırlanabilen çiçek tasarımlarını içermektedir. Aynı zamanda bazen tek bir çiçek türü kullanılarak da hazırlanabilmektedir. Hatta isteme buketleri harika aranjmanlar olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Kız istemeye giderken isteme buketi tercih edecekseniz birçok beğeniye ve konsepte uyum sağlayacak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Özenle hazırlanan buketlerimizde kullandığımız çiçekler ile muhteşem bir çiçekle ortamı daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

Saksı çiçekleri son zamanlarda kullanılan isteme çiçekleri arasında yerini almıştır. Özellikle ayaklı formdaki saksılarda birçok çiçek daha havalı bir görünüme kavuşmaktadır. Dilerseniz sitemizdeki saksıda isteme çiçeklerini de inceleyebilirsiniz. Hatta saksıda bulunan çiçekler uzun ömürlü olduğu için çiçeğe ilk günkü gibi bakmak da mümkün olacaktır. Üstelik çiçek ilerleyen zamanlarda solsa bile, saksıyı farklı bitkiler için de değerlendirebilmek mümkün.

Son zamanların en popüler isteme çiçeklerinden biri de kutuda çiçektir. Kutuda çiçekler bayağı trend haline gelmiştir. Doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde tercih edilmekten bir yana artık söz, nişan merasimleri için de tercih edilmektedir. Kimi zaman ithal çiçeklerle, kimi zaman mevsimin en güzel çiçekleriyle, bazen de güllerle hazırlanabilmektedir. Şık bir görünüme sahip olan kutuda çiçekler kolaylıkla da taşınabilir şekildedir. Kutuda isteme çiçekleri kişinin tercihine göre farklı renkteki kutularla hazırlanabilmektedir.

İsteme çiçekleri arasında her özel günün kurtarıcısı olan orkideler de tabi ki sahnede. Mavi, beyaz, mor gibi farklı renk seçenekleri olan orkideler gösterişli ve şık seçimler arasındadır. Vazoda ve saksıda hazırlanan orkideler arasından bir seçim yapmak istiyorsanız kız isteme çiçeği kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İsteme Çiçeği Fiyatları

İsteme çiçekleri model ve tasarım olarak farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Sitemizdeki tasarımlar birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Her bütçeye uygun fiyat politikamız ile size cazip ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Düşük bütçeli olarak da şık seçimlere ulaşabileceğiniz gibi daha gösterişli seçimler de yapabilirsiniz.

İsteme çiçeği fiyatlarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun olan bir seçeneği mutlaka bulacaksınız. Şüphesiz isteme merasimi sizin için en önemli özel günlerdendir ve dolayısıyla en özel, en şık seçimi yapmak istersiniz. Size eşlik edecek bu özel seçimleri de Cihan Altunkaya Çiçeklik’ten yapabilirsiniz.

Kız İsteme Çiçeği Nereden Alınır?

Kız isteme çiçeği siparişlerinizi güvenilir ve deneyimli bir çiçekçi olan Cihan Altunkaya Çiçekçilik’ten oluşturabilirsiniz.

Kız isteme çiçeği için modelinizi seçerek siparişinizin tamamlanmasını online olarak sitemizden sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tabi ki bizimle iletişime geçerek de istediğiniz çiçeğin modelini ve çiçeğinizin hazır olmasını istediğiniz tarihi bize belirterek de sipariş verebilirsiniz.

Sitemizden vereceğiniz isteme çiçeği siparişlerinizde çiçeğinizi seçtikten sonra, adres bilgilerinizi de ekleyerek ödeme adımına geçerek, hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da diğer ödeme seçenekleriyle siparişi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında siparişiniz özenle hazırlanarak belirttiğiniz zamanda, aynı gün belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Sitemizde gördüğünüz isteme çiçeği tasarımlarıyla ilgili olarak dilerseniz bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Günleriniz Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile Daha Özel

Mutluluğa adım atılan, en tatlı telaşların olduğu bu özel anınızı Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile taçlandırabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden harika bir kız isteme çiçeği siparişi vererek, sizin için önemli olan kişinin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi ve beklentilerinizi boşa çıkartmamak için özenle çiçeğinizi hazırlayacaktır.

Orkide, gül, şakayık, lale, papatya, kazablanka, ayçiçeği gibi görsel olarak hoşunuza gidecek olan onlarca zarif seçenek arasından tercihinizi yaparak, siparişinizi verebilirsiniz. Hayatınızın en özel anında göz alıcı bir güzelliğe sahip çiçek seçimi yapmak istiyor ve işi uzmanına bırakmak istiyorsanız gelin, çiçeğinizi biz hazırlayalım, bu özel günde sevdiklerinize karşı mahcup olmayın.