Kapat
5 ürün bulundu.
Papatya Buketleri

Papatya Buketleri ve Fiyatları

Papatyalar en naif çiçeklerdir. İlkbaharın temsilcisi olan papatyalar saflığı ve temizliği simgeler. Papatyalar bizlere aşkın en zarif halini yansıtır. İçimizi ısıtır ve güzel görünümü ile bizlere ve sevdiklerimize enerji verir. İçinde yaşamdan izler taşıyan çiçekler arasında papatyalar insanlara sakinlik katar ve herkes tarafından çok sevilir.

Doğal görünümü ile sizleri mest eder. Birbirinden farklı papatya buketlerine Cihan Altunkaya çiçekçilik farkı ile ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek, güzel anılar biriktirmek için web sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Çiçek göndermenin en güzel duygularını sizlere hissettirmeyi garanti ediyoruz.

Beyaz Papatya Buketi

Papatyaların en sevilen hali hiç şüphesiz beyaz olanlarıdır. Kusursuz sarı ve beyaz uyumu ile göz alıcı olurlar. Beyaz papatyalar özel günleri güzelliği ile süsler. Bulunduğu her ortamı güzelleştiren papatyalar tüm dikkatleri üzerine çeker. Sevdiklerinize saf duygularınız ile yaklaşabilmenin en hoş hali olurlar.

Beyaz papatya buketlerinin en güzel hallerine Cihan Altunkaya Çiçekçilik üzerinden sahip olabilirsiniz. Birçok farklı adet beyaz papatya buketine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Taze çiçek noktasındaki tecrübelerimizden yararlanmak istiyorsanız, papatya buketleri kategorimizi inceleyip dilediğiniz siparişleri verebilirsiniz. 

Papatya ve Gerbera Çiçekleri

Papatya ve Gerbera çiçeklerinin en güzel uyumu Cihan Altunkaya Çiçekçilikte!

Taze ve canlı gerbera papatya buketlerine özel tasarımlarımız arasından göz atabilirsiniz. Gerbera papatyaların iri ve görkemli türlerinden biridir. Naif görüntüsü ile papatya, ihtişamlı görüntüsü ile gerbera kusursuz bir uyum oluşturur. Papatya ve gerbera sevgilinize, annenize, öğretmeninize ve hayatınızda değerli bir yere sahip olan herkese verilebilecek en özel çiçektir. Farklı türlere göre hissettirdiği başka anlamları vardır. Tüm masumiyeti üzerine toplayan bu çiçekler her özel anın parçası olma değerine sahiptir.

Bu özel çiçeklere sahip olmak, sevdiklerinize çiçek gönderimi yapmak Cihan Altunkaya Çiçekçilik aracılığı ile çok daha güvenilir ve kolay. 

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Papatya Çiçekleri

Hayatımızda pek çok özel gün bulunur. Bazıları kişiye özel bazıları ise evrensel günlerdir. Böyle günlerde sevdiklerimizi ve hayatımızda değeri olan kişileri mutlu etmeyi ve onlarla birlikte mutlu olmayı isteriz. Küçük sürprizler yaparak gözlerdeki ışıltıya sebep olmak, kalplerinde bir dokunuş oluşturmak bizlerin o günlerde ki hedefleri olur.

Cihan Altunkaya çiçekçilik olarak tüm özel günlerinizde sizlerin yanındayız. Çok fazla arayışa girmeden en anlamlı hediyeye sahip olmanızı sağlıyoruz. Çiçek çeşitlerini sizlere sunarak karar vermenizi kolaylaştırıyoruz. En özel papatya buketleri ile saf ve temiz duygularınızı iletmenize vesile oluyoruz. Papatyalar anneler gününden sevgililer gününe kadar hepsi için en ideal hediye olma özelliğini taşır. Dilediğiniz papatya çiçeklerini sevdiklerinize özel şekilde alabilir, özel tasarımlarımız ile fark yaratabilirsiniz.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak özgün tasarımlar ile yaptığımız papatya buketleri ile hayatımızda her zaman var olan papatyaları farklı bir boyuta taşıyoruz.

Papatya Buketi Gönder

Baharın gelişini müjdeleyen papatyalar etrafına neşe ve pozitif enerji yansıtır. Ortamın tüm havasını değiştirebilir. Renkleri ile dekoratif etki yaratır. Evlerde ofislerde en çok kullanılan çiçek çeşitlerinden biridir. Her yerde bulunan papatyalar için farklı tasarımlar oldukça önemlidir. Klasiğin dışına çıkacak buket tasarımları ile mutluluğu ikiye katlayabilirsiniz. Kişiye özel yapılan papatya tasarımları ile göz kamaştırabilirsiniz.

Kendine ait özel bir aurası bulunan papatyalar özgün tasarımlar ile birleştiğinde unutulmaz anlar yaşatır. Geniş ürün portföyümüz içerisinden papatya çiçeklerimizi inceleyebilir, tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Çiçekleri özenle sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Çiçek göndermek için en doğru adrestesiniz.

Hemen Papatya buketleri kategorimizi inceleyip online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.

Papatya Çiçeğinin Anlamı

Papatyalar genel olarak saflığı, temizliği, sonsuz aşkı temsil eder. Diğer anlamları ise bolluk ve berekettir. Her çiçek belli başlı anlamlar sunar bizlere. Papatyalarda bu özel anlamları sunan çiçeklerden biridir. Anlamı renklerine göre de değişiklik gösterir. Örneğin beyaz papatyalar saflığı ve sevgiyi simgelerken sarı papatyalar candan bir dostluğu ve arkadaşlığı temsil eder. Elbette hediyenizi vermek istediğiniz kişiye göre de değişir anlamlar. Duyguların dili olan tüm çiçekler iletmek istediğiniz hislerin tercümanı olmak için her zaman hazır olurlar.

Bu sebeple papatyaları her mesajınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Güzel notlarınız ile ulaştırdığımız papatyalar için bize güvenebilirsiniz.

Hislerinize sahip çıktığımızın bilinci ile sevdiklerinize çiçeklerinizi ulaştırıyoruz. En güzel papatya buketlerine ulaşmak için: Cihan Altunkaya Çiçekçilik!

Papatya Buketleri Online Sipariş

Çiçek siparişiniz vermek istediğiniz mesajdır. Sevginizin buketlere dökülmesidir. Papatyalarda bu sevgiyi iletmeye yarayan en güzel çiçekler arasında yerini alır. Belki de duyguları ifade etme noktasında en doğru şekilde bizlere yardımı olur. Sarı ve beyazın uyumu ile göz kamaştıran papatyalar her özel gün ve her özel olmasını istediğimiz günler için bizlerle birlikte. Farklı pek çok rengi bulunan papatyalar size cazip hediye seçenekleri sunacak. Buket çiçekleri ve saksı çiçekleri gibi farklı tasarımları bulunan tüm çiçeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Papatya buketlerine online sipariş avantajları ile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey teslimat adresinizi girip siparişinizi oluşturmak. Kolay online sipariş yöntemi ile çiçekleriniz dilediğiniz saatte kapınızda.

Papatya Çiçeği Bakımı

Papatya çiçeği bakımı için toprak ve saksı seçimi oldukça önemlidir. Saksı seçimi yaparken geniş ama çok fazla derin olmayan bir tercih yapmalısınız. Papatya çiçeğinin toprağı sert ve sıkı olmalıdır. Aynı zamanda papatyalar nemli toprakları sever. Papatyaların çabuk filizlenmesi için ekimin aralıklar ile yapılması gerekir.

Sulama konusu her çiçekte olduğu gibi papatyalar için de büyük önem arz eder. Toprağını nemli seven papatyalar için sulamayı 2-3 günde bir yapmak yeterli olacaktır. Papatyaları nerede konumlandırdığınız hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Sağlıklı bir şekilde yetişmeleri için güneş alan bir yerde olmalıdırlar. Güneşi çok sevdikleri için balkonda yetiştirilmeleri uygun olacaktır.

Papatyalar saksı, balkon ve çiçek tarlalarında yetiştirilen bitkilerdendir. Güzel görünümü ile herkesi mest eden bu çiçekler hızlı yetişirler. Genelde Mart ve Nisan aylarında ekilmeleri yetişmeleri için uygun olacaktır.

Papatyalar Hangi Özel Anlarda Bizimle Olmalı?

Sevgi dili olan çiçek: Papatya!

Papatyalar, anneler gününde, öğretmenler gününde, ilk tanışmalarda, evlilik yıldönümlerinde ve doğum günlerinde her zaman tercih edilebilirler. Kısacası papatya çiçekleri her özel anımızda bizimle olma potansiyeline sahiptir. Mutluluğunun, neşenin, özlemin ve sevginin tüm güzel duyguların aracısıdır papatyalar. Bizde papatyalar aracılığı ile sizlerin tüm özel anlarına ortak oluyoruz. Güzel duygularınızı paylaşarak mutlu oluyor ve daha fazla çalışarak size en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.