Kapat
56 ürün bulundu.
Erkeğe Gönderilecek Çiçekler

Erkeğe Gönderilebilecek Çiçekler ve Fiyatları

Erkeklere çiçek göndermek, kadınlara çiçek hediye etmek kadar sıradan bulunmadığı için, erkeğe gönderilebilecek çiçekler arasında seçim yapmak da aslında oldukça zordur. Değer verdiğiniz insanlara karşı duyduğunuz hoş duyguların en güzel temsilcisi çiçeklerdir. Sevdiği insandan hediye olarak çiçek almak, her erkeğin hoşuna gider. Babalar gününde beklemediği bir anda evladından gelen çiçeklerle mutlu olmayacak baba yoktur.

Bununla birlikte eşlerinden ve sevgililerinden hediye alan erkek sayısı her geçen gün artıyor. Bakımı kolay, görsel olarak ilgi çeken saksı çiçeklerini erkek arkadaşınızın ofisine göndererek, ona sevgiyle büyüyebileceği çiçek çeşitlerinden beklenmedik sürprizler yapabilirsiniz.

Aynı zamanda bulunduğunuz yerden sevdiğiniz erkeğin adresine çiçek gönderimi yaparak onu şaşırtabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, Cihan Altunkaya ile dilediğiniz adrese çiçek gönderebilir, çiçeklerin yaydığı mutlulukla sevdiklerinizin yüzündeki gülücüğe sebep olabilirsiniz.

Babalar günü, sevgililer günü, yıldönümleri ya da doğum günlerinde hayatınızdaki erkeği çiçeklerin mis kokusu eşliğinde mutlu edebilirsiniz. Ayrıca erkeğe gönderilebilecek çiçek göndermek için özel bir gün olmasını beklemeden, sıradan bir günde sevdiğiniz erkeğe çiçek hediye edebilirsiniz. Öylesine bir günde, değer verdiği kadından gelen bir çiçek buketi her erkeğin yüreğini ısıtır.

Erkeğe Gönderilebilecek Çiçek Siparişi

Erkekler duygularını kadınlar kadar belli edebilme özelliğine sahip değildir. Dışarıdan çok sert gözüken, ancak çoğunlukla içsel dünyasında sevilmeyi ve mutlu edilmeyi bekleyen bir yanları hep vardır. Bu yüzden taze ve rengârenk çiçekler, erkekleri de en az kadınlar kadar mutlu eder. Hayatınızda özel bir yeri olan, değer verdiğiniz tüm erkekleri çiçeklerin zarafeti ve eşsiz güzelliğiyle mest edebilirsiniz.

Çiçek göndermek istediğiniz erkeğin tarzına uygun çiçek gönderimi yapmak, doğru tercih ve mutlu edebilmek bakımından oldukça önemlidir. Alakasız bir çiçek seçimi, sürprize gölge düşürebilir. Bu yüzden onun zevkini göz önünde bulundurarak bir araya getirip oluşturduğunuz şık bir çiçek aranjmanı erkek arkadaşınızı mutlu etmeye yetecektir.

Hayat telaşında tüm özel anlarında sevdiklerinizin yanında olmak pek mümkün olmayabilir. Böyle zamanlarda erkek arkadaşınıza onun yanında olduğunu hissettirmek, o anları daha anlamlı kılmak çiçekler sayesinde çok daha kolaydır. ‘’ Ben hep senin yanındayım’’ demenin en tatlı halidir çiçek gönderimi yapmak. Bunun için bulunduğu bölgeye ya da iş yerine birbirinden güzel çiçekleri bir araya getirip gönderebilir, her an aklınızda olduğunu ona bu yolla hatırlatabilirsiniz.

Farklı tarzı olan ve hep daha gösterişli şeylere ilgi duyan erkek arkadaşınız için bonsai ağacı çok güzel bir çiçek seçimi olacaktır. Küçük bir ağacı anımsatan bu bitki, işyerlerinde ve evde erkeklerin görmekten hoşlanacağı türden bir görünüm sağlar. Tercihe göre kütükte ya da saksıda bonsai ağacı sipariş vererek sevdiğinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. Salon bitkisi olan bu çiçeği gözünün gördüğü her an, sizi hatırlaması için yeterli olacaktır.

Uzun yıllar boyunca erkeklerin çiçek sevmediğine düşündüren o izlenimi, güzelliği ve renklerinin uyumu ile dikkat çeken bir çiçek aranjmanı tek seferde yok eder. Beklenmedik bir günde ya da özel günlerin olmazsa olmazı olan çiçeklerin verdiği o heyecanı erkek arkadaşınıza Cihan Altunkaya farkıyla yaşatabilirsiniz.

Yeni işe başlayan bir erkeğe çiçek gönderimi ile yapılan hoş bir sürpriz, güzel başlangıçlara eşlik etmek için iyi bir fırsattır. Her an sevdiklerinizin yanında var olmak mümkün değilse, seçtiğiniz çiçek aranjmanının üzerine yazdığınız tatlı bir notla sevdiğinizin yüzünü güldürebilir, gününün geri kalanının güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Cihan Altunkaya’da farklı çiçeklerden oluşturduğunuz çiçek aranjmanının üzerine komik notlar, karikatürler ve görseller ekleyerek kişiselleştirme imkanınız da bulunuyor.

Her Zevke Uygun Çiçek Modelleri Cihan Altunkaya’da

Erkeklerde taze çiçeklerin mis kokusu sayesinde hatırlandığını bilmek ister. Karşı tarafa ilginizi belli etmenin en estetik yolu çiçek hediye göndermektir. Birbirinden farklı çiçek çeşitleri arasından erkek arkadaşınız için güzel bir aranjman oluşturabilirsiniz.

Online çiçekçiliğin son dönemde bu kadar yaygın hale gelmesi, birçok çiçek gönderimi sağlayan firmanın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Doğal olarak rekabetin çok fazla olduğu bu sektörde, işin ehli ve güvenilir bir firmadan online çiçek siparişi vermek önemlidir. Sevdiklerinize mahcup olmamak adına özverili çalışma sağlayan bir firma bulmanız gerekir.

Cihan Altunkaya, taptaze çiçeklerin baş döndüren güzelliğini sevdiklerinize en güvenli ve en hızlı şekilde ileten profesyonel bir online çiçekçilik firmasıdır. Özellikle erkeğe gönderilebilecek çiçek arayışına girdiğinizde, Cihan Altunkaya’da pek çok çiçek alternatifini bulabilirsiniz. Geniş çiçek modellerinin yer aldığı web sitemizden tüm çiçek modellerine göz atıp, erkek arkadaşınızın stilini en doğru yansıtan çiçeği seçerek siparişinizi oluşturup, kredi kartınızla alışverişi kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Bir erkek hangi türden çiçeklerden hoşlanır, hangi çiçeğin hangi anlamı ifade eder tam olarak bilmiyorsanız ve birkaç çiçek arasında kararsız kalmışsanız, uzman ekibimizden tüm çiçekler hakkında gerekli bilgiyi alabilir ona göre seçim yapabilirsiniz.

Cihan Altunkaya müşteri memnuniyetini çalışırken öncelik haline getirmiş ve rakiplerini kısa sürede geride bırakmış bir firma olduğu için çalışmalarını müşteri odaklı sürdürür. Sevdikleriniz için seçtiğiniz birbirinden canlı renklere sahip çiçeklerden sipariş oluşturduğunuz takdirde, kısa sürede siparişiniz hazırlanır ve çok şık bir şekilde ambalajlanarak belirttiğiniz adrese aynı gün teslim edilir.

Online çiçekçilik denildiğinde, nitelikli çiçek modelleriyle kendini ispatlamayı başarmış Cihan  Altunkaya tecrübesini sizde hemen şimdi tek tıkla deneyimleyin. Kolay alışveriş imkânı ve bütçeye uygun fiyatlarda çiçek seçenekleri ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirin.

Mis kokan bir çiçek buketi, her kalbi yumuşatabilir. Cihan Altunkaya, taptaze çiçeklerin baş döndüren güzelliği sayesinde tüm özel günlerinize kalitenin imzasını atar. Cihan Altunkaya, online çiçekçilikte her zaman tek adres.