Kapat
67 ürün bulundu.
Yeni Bebek Çiçekleri

Bebek Çiçekleri ve Fiyatları

Yeni bir doğum yapmak adeta mucize gibidir. Bu zorlu sürecin sonunda yeni anneler bebeklerini kucaklarına alırlar. Bunun yanı sıra bu mutlu gününde yeni annelerin yanında olduğunuzu göstermek son derece önemlidir. Annenin ve yeni doğan bebeğin yanında olduğunuzu göstermenin en güzel yolu ise çiçektir. Güzel bir çiçek buketi, yeni bir anneye alınabilecek en güzel hediyelerdendir. Annenin doğum yaptığı hastanesine çiçek göndermek ve odasını çiçeklerle donatmak sıklıkla karşılaşabileceğiniz durumlardan biridir.

Siz de, bir akrabanızın, iş arkadaşınızın, dostunuzun doğumu vesilesiyle ona bebek çiçeği gönderebilirsiniz. Bebek doğum çiçekleri, birçok farklı seçeneğe ve çeşide sahiptir. Bu seçenekler arasından yeni annenin seveceği tarzda bir çiçek sipariş ederek, hastane odasına kadar yollayabilirsiniz. Bu yeni annenin yanınızda olduğunuzu hissetmesini ve çok mutlu olmasını sağlayacaktır.

Çiçek gönderimi yapmak ise oldukça basit ve pratiktir. Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesine girerek, burada bulunan yeni doğan bebek çiçeklerini inceleyebilirsiniz. Bu çiçekler arasında annenin en seveceği çeşitleri ve renkleri bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Çiçekleriniz dilediğiniz tarih ve saatte anneye güvenli bir şekilde iletilecektir. Bu sayede yeni anne bebeğinin doğmasının mutluluğunun yanı sıra sizin çiçeklerinizle ayrı bir mutluluk daha yaşayacaktır.

Yeni Doğan Bebek Çiçekleri

Çiçek, özel gün ve etkinliklerde en çok tercih edilen hediyelerden biridir. Bunun sebebi, özellikle kadınların çiçekleri çok sevmesi ve gördüklerinde mutlu olmalarıyla alakalıdır. Anneler günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümleri, doğum günleri gibi birçok özel günde çiçek hediye edilmektedir. Tüm bu özel günlerin yanı sıra yeni doğan bebek çiçeği de sıklıkla tercih edilen hediyelerden biridir.

Taze ve mis kokulu çiçekler, yeni doğum yapmış anneleri çok mutlu eder. Bebek çiçekleri çok farklı çeşitlere, tarzlara ve tasarımlara sahip olabilir. Gül buketi en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Bunun yanı sıra; orkide, şakayık, lale, papatya, yasemin gibi birçok farklı çeşidi tercih edebilirsiniz. Bazı çiçekler buket halinde tek bir çeşit iken bazıları ise karışık aranjmanlar şeklindedir. Annenin ve sizin seveceğiniz tarzda bir çiçek tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra saksıda bulunan çiçekleri de seçebilirsiniz. Bu sayede annenin doğum zamanlarını hatırlatan, uzun yıllar boyunca bakabileceği çiçekleri olur.

Çiçeklerin yanı sıra, anneyi mutlu edecek tarzda farklı hediyeler de gönderebilirsiniz. Makaron ya da çikolata kutusu bu seçeneklerden bazılarıdır. Çiçeklerle süslenen bu kutular hem hoş kokulu hem de lezzetli bir hediye fırsatı sunar. Yeni bebek çiçekleri için Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesini ziyaret edebilir, onlarca farklı seçenek arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için Bebek Çiçeği

Şık bir orkide gönderebileceğiniz nadide çiçeklerden biridir. Orkide hem çok şık hem de çok uzun ömürlüdür. Bu sayede yeni doğum yapmış olan anne, uzun yıllar boyunca hem bu mutlu anını hem de sizi hatırlayacaktır. Böylesi anlarda taptaze çiçeklerin yerini hiçbir hediye alamaz. Birçok zaman yeni doğum yapmış olan annelerin hastane odasında onlarca çiçeğe rastlayabilirsiniz. Annenin hastane ortamından uzaklaştığı hissini yaratması açısından güzel çiçek kokuları oldukça yardımcı olacaktır.

Yeni doğum yapan anneler bu çiçekler sayesinde, o anı çok daha mutlu olarak hatırlayacaktır. Ayrıca bebeği kucağına aldıklarında etraflarında rengarenk çiçeklerin bulunmasını her anne ister. Siz de bu ana katkıda bulunmak ve yeni doğan bebeğin yanında olduğunuzu göstermek için böylesi bir çiçek sipariş edebilirsiniz.

Bebek Çiçeği Fiyatları

Yeni doğan bebek çiçeği fiyatları duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda çiçeklere tam bir fiyat biçmek oldukça zordur. Çiçeklerin fiyatlarını belirleyen bir dizi kriter vardır.

Bu kriterlerin başında çiçeğin çeşidi gelmektedir. Çiçeğin çeşidi fiyatlar üzerinde en çok etki eden faktördür. Bunun yanı sıra karışık çiçek aranjmanlarında da hangi çiçeğin ne kadar bulunduğu fiyata etki eder. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer husus ise çiçeğin yan ürünleridir. Çikolata, makaron, oyunca ayı gibi kimi ürünler çiçek buketlerinin fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra en önemli etkenlerden biri, buketin büyüklüğüdür. Çiçek buketi ne kadar büyükse o kadar çok çiçek kullanılır. Bu da fiyatların daha yüksek olmasına sebebiyet verebilir.

Saksılı çiçeklerde de en çok etki eden faktörlerden biri çiçeğin çeşididir. Bunun yanı sıra saksının biçimi, kalitesi ve malzemesi de çiçek fiyatı üzerinde etkili olmaktadır. Çiçek çantası, kutu, teraryum gibi faktörler de fiyatların belirlenmesi hususunda önem arz etmektedir.

Siz de çiçekçi arayışındaysanız, Cihan Altunkaya Çiçekçilik’i tercih edebilirsiniz. Yeni doğum yapmış sevdiklerinize çiçek sepeti gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sepetlerin yanı sıra gül buketi gönderilebilecek en güzel ve naif hediyelerden biridir. Dilediğiniz çiçeği Cihan Altunkaya Çiçekçilik farkıyla bulabilir ve özenle hazırlanmış bu hediyeyi, yeni annelere, babalara ve bebeklere yollayabilirsiniz.

Bebek Çiçekleri için Cihan Altunkaya Çiçekçilik

Sevdiğiniz birinin doğumu için en güzel ve taze çiçekleri bulabileceğiniz adres Cihan Altunkaya Çiçekçilik’tir. Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesinde onlarca farklı taze ve renkli bebek çiçeği bulabilirsiniz. Bu çiçekler arasından dilediğinizi tercih ederek, istediğiniz bir adrese yollayabilirsiniz.

Lale, yasemin, gül, papatya, sümbül, orkide çiçeklerini sevdikleriniz için tercih edebilir ve pratik bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Cihan Altunkaya Çiçekçilik bunun yanı sıra güvenli ödeme anlayışıyla da dikkat çeker. Ödemelerinizi banka ve kredi kartlarınızla yapabileceğiniz gibi havale yöntemiyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek çiçekleri için Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesini ziyaret edebilir, onlarca farklı çeşit arasından dilediğiniz gibi hoş kokulu ve taze bir çiçeği seçebilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz bir yeni anneye yanında olduğunuzu da gösterebilirsiniz.