Kapat
73 ürün bulundu.
Geçmiş Olsun Çiçekleri

Geçmiş Olsun Çiçekleri

İnsanlar duygu ve düşüncelerini, dilek ve dualarını aktarabilmek için geçmişten bugüne kadar her zaman, hayatımıza renk katan bir bitki olan çiçeği kullanmıştır. Uzak yakın, samimi resmi, büyük küçük demeden hemen herkes birbirine hastalık gibi özel günde çiçek göndermektedir. 

Çiçekler, insanlar için her zaman bir motivasyon kaynağı, her zaman için bir mutluluk sebebi olmuştur. Cihat Altunkaya Çiçekçilik olarak tüm özel günleriniz için, özel tasarım çiçeklerinden oluşturduğumuz dilediğiniz bir aranjmanı sevdiklerinize gönderebiliriz. 

Geçmiş Olsun Çiçek Tasarımları

Değer verdiğiniz birisine zarif bir şekilde geçmiş olsun dileklerinizi iletmek istiyorsanız, en iyi yollarından birisi çiçek gönderimidir. Çiçek göndermek yalnızca sevdiklerinizi mutlu etmek için iyi bir fırsat değildir, aynı zamanda ikili ilişkilerinizi güçlendirmenin de etkili bir yoludur. Bu fırsatı, geçmiş olsun çiçek hizmet veren profesyonel çiçek tasarımı firmamızın, canlı ve harika çiçekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Çiçek tasarımlarımız birbirinden özel çiçeklerden ve tamamen doğal ve canlı bitkilerden oluşmaktadır. Tasarımcılarımız, çiçek koleksiyonumuz arasından en iyi çiçekleri seçerek siparişinizin istediğiniz gün ve saatte teslim edilmesini sağlayacaktır. 

Geçmiş olsun dilekleriniz için zarif bir lale buketini, saflığı ile dikkat çeken beyaz gül aranjmanlarını veya daha renkli çeşitleri olan diğer modellerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Ayrıca sarı, mavi ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri olan popüler çiçeklerden birisi olan orkideleri ve aranjmanlarını seçebilirsiniz. İlgili kategorideki ürünleri incelemek için sitemizdeki “Tüm Ürünler” bölümü altında yer alan “Geçmiş Olsun Çiçekleri” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sayfada tüm çiçek, aranjman ve buket türleri yer almaktadır. Çiçek siparişleriniz, hastane, kişisel konut, kamusal alanlar veya herhangi bir konuma ekimiz tarafından özenli bir şekilde teslim edilir. 

Geçmiş Olsun için Çiçek Seçimi

Henüz hastalığı ile ilgili haberdar olduğunuz bir yakınınız, ufak veya büyük çaplı bir tedavi görmüş bir arkadaşınız veya yeni doğum yapmış bir anne tanıdığınız için geçmiş olsun çiçeklerini, özel bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Fakat durumun anlam ve önemine uygun olan çiçek modellerini tercih etmek gerekiyor. Özellikle bu hediyeyi vereceğiniz yakınız neyiniz oluyor, sevdiği çiçek türleri neler, evinde çiçek bakmayı seviyor mu, vb. pek çok farklı sorunun cevabı, seçiminizi yönlendirebilmeniz için size yardımcı olabilir. 

Örneğin geçmiş olsun dileğini özel bir çiçek modeli ile iletmek isteyeceğiniz ve evinde çiçeklere yer veren bir yakınınız için salon çiçeklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Renk ve çiçek seçimi konusunda bir yorumunuz yoksa, kişinin sevdiği renklerle ilgili bilgiler toplayabilirsiniz. Salonunda hangi renkte mobilya kullanıyor, giydiği kıyafetler ve ayakkabılar ne renk? Direk olarak kişinin sevdiği renkleri bilmeseniz bile bu tür detaylar üzerinden istihbarat sağlayabilirsiniz. 

Aynı Gün ve Saat Geçmiş Olsun Çiçeği Gönderimi

Web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçtikten ve gönderimini yapılmasın istediğiniz dilediğiniz çiçek türünü seçtikten sonra aynı gün ve saat (belirtilen konum hizmet bölgemiz içerisindeyse) içerisinde teslim ediyoruz. Geçmiş olsun çiçeği gönderimlerimizde talep edilen gün ve saat için özel hassasiyet gösteriyoruz. Çiçek ile birlikte varsa notunuzu iletiyor, bu özel ana aracı olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu olan çiçek gönderimi ile talep ve isteklerinizi hassasiyetle iletiyoruz. Birbirinden zengin aranjmanlarımız, taptaze çiçeklerimiz, özel buket tasarımlarımız ve yalnızca Cihan Altunkaya Çiçekçiliğe özel tasarımlarımızla yanınızdayız. Web sitemiz üzerinden beğendiğiniz modelleri kredi kartınızla güvenle satın alabilirsiniz. Çiçek gönderimi ve siparişlerinizin durumu ile ilgili “İletişim” sayfası üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

Geçmiş Olsun Çiçek Siparişi

Dijital Çiçekçi altyapısı ile hazırlanan web sitemiz üzerinden, dilediğiniz gün ve saat için 7 – 24 online çiçek siparişi verebilirsiniz. Geçmiş olsun çiçek siparişiniz, ekibimiz tarafından hemen alınır ve teslim edilmesi gereken tarihte ekleyeceğiniz bir not ile birlikte iletilir. Onlarca farklı geçmiş olsun çiçeği modeli ile dev bir aranjman seçeneği sunuyor, sevilen tüm çiçek türlerini bu sayfa üzerinden çevrimiçi satış için listeliyoruz. Web sitemizde yer alan tüm çiçekler, canlı çiçektir. Dileyen müşterilerimiz için özel tasarım buket ve aranjmanlar tasarlıyoruz. Uzman ekibimiz, dilediğiniz çiçek türlerini, renklerini, stillerini ve tüm tasarım özelliklerini kullanarak, titizlikle hediyenizi hazırlayacaktır. 

Online çiçek siparişinizi tamamlamak için öncelikle sayfamızda yer alan çiçek modellerinden birini tıklamanız ve “Sipariş Ver” butonuna tıklamanız gerekiyor. Aynı sayfada “Gönderim Yeri”, tarih seçimi, varsa eklemek istediğiniz “Küçük Sürprizleri” seçip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Çiçek kartı notunuzu ve gönderici ismini eklemeyi de unutmayınız. 

Geçmiş Olsun Çiçek Fiyatları

En estetik, dekoratif ve taze çiçekleri tüm dilekleriniz için yerine ulaştıran Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak, pek çok farklı çiçek ve bitki türünü tasarımlarımızda kullanıyoruz. Çiçeklerin üretimi ve tasarımı sürecinde her zaman en doğal malzemeleri kullanıyor ve onları, ileride şahit olacakları birliktelikler için hazırlıyoruz. Geçmiş olsun çiçek fiyatları konusunda her bütçeye uygun alternatif seçeneklerle hizmet veriyoruz. Küçük çaplı özel buket, gül ve lalelerden, büyük çiçek aranjmanlarına ve kutu içerisinde hazırlanan eşsiz tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. 

Geçmiş olsun çiçekleri fiyatlarını belirlerken daima rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. En özel aranjman ve buket tasarımlarını cazip fiyatlarla ve kredi kartıyla online ödeme avantajıyla sizlerle buluşturuyoruz. İster bilgisayarınızdan ister tablet veya akıllı telefonlarınızdan 7 gün 24 saat, web sitemizi kullanarak geçmiş olsun çiçeği siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz diğer özel günlerden olan sevgililer günü, doğum günü, söz nişan etkinlikleri, yeni bebek çiçekleri, anne ve babaya gönderilecek çiçek modelleri gibi diğer seçeneklerimizi de ilgili gün ve tarihlerde değerlendirebilirsiniz.

Memnuniyet Garantisi ile En Sevilen Çiçekçi

Uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmet sayesinde bugüne kadar binlerce çiçek siparişi ulaştırdık. Tüm çalışmalarımızda memnuniyetinizi amaçlıyoruz. En beğenilen modellere yer veriyor, sadece canlı çiçekler kullanıyor, tasarımlarımızda yenilikçi ve benzersiz bir anlayış sergiliyor, cazip fiyatlarla hizmet veriyoruz. İşimizi bu kadar iyi yapıyor olmamızın bir sonucu olarak en sevilen çiçekçilerinden birisi haline geldik. Sizleri de bu geniş aile arasında görmekten mutluluk duyarız. 

Geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için zaman harcamayın. Dijital Çiçekçi e-ticaret altyapısı ile kurulan Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesi aracılığı ile dilediğiniz bir tarayıcıdan çiçek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin, ona verdiğiniz değeri onun beğeneceği özel tasarım bir buket veya aranjmanla göstermenizin en güzel yolu olan çiçekleri, hediyeleriniz için önemli bir seçenek olarak değerlendirin.