Kapat
30 ürün bulundu.
Saksı Çiçekleri
En özel çiçekler Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile sizlerle! Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geç.

Saksı Çiçeği Çeşitleri ve Fiyatları

Saksı çiçeği fiyatlarını öğrenmek ve sipariş oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Siz sipariş oluştururken bizde saksı çiçeği çeşitleri hakkında sizi bilgilendirmek istedik.

Saksı çiçekleri, var olduğu ortama güzellik ve renk katar. Stresli yaşam koşulları, çalışma hayatı ve bunun gibi sebeplerden dolayı doğaya hasret kalanların yardımına saksı çiçekleri koşuyor. Çiçeklerin pozitif enerjisini evlerinde hissetmek isteyenler, bakabilecekleri saksı çiçeklerini evlerine alıyor. 

Evde, balkonda, bahçede ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz saksı çiçekleri çeşitleri oldukça fazladır. Bulunduğu ortama pozitif ve şık bir hava katan saksı çiçeklerini, dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz.

Saksı Çiçekleri Çeşitleri Nelerdir?

Saksı çiçekleri, saksı değişimine müsait olan çiçeklerdir. Küçükken aldığınız saksı çiçeğini uygun ortamda kolaylıkla yetiştirebilirsiniz. Ayrıca saksıda yetiştirebileceğiniz Dresena ve Kompakt ağaçları da bulunuyor. Zevkinize ve alacağınız yerin çiçeğe uygunluğuna bağlı kalarak bu tarz bitkilerde satın alabilirsiniz.

Saksı çiçekleri deyince ilk olarak akla orkide gelir. Orkide, özel günlerde hediye olarak en çok yollanan saksı çiçekleri arasında yerini almakta. Mor, mavi, beyaz gibi renk skalasına sahip olan orkideler, zarif görüntüsü ve kolay bakımı sayesinde evinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Teraryumlar, birçok çiçek ve bitki aranjmanından oluşur. Birbirinden farklı kaktüs ve sukulent çeşitlerinin şık bir saksı içinde bir araya gelip harmanlanması ile oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Teraryumlar, şirin bir görünüme sahiptir ve doğum günü, düğün gibi özel organizasyonlarda hediye olarak da oldukça tercih edilir.

Kırmızı antoryum çiçeği, kırmızı rengi ile oldukça iddialı görünen bir saksı çiçeğidir. Güneşi sevmesi ile meşhur olan antoryum, direkt olmadan güneşli bir ortamda çiçekleri her zaman açık ve diri olacaktır. Kırmızı rengi sayesinde, hediye yollayacağınız kişinin hayatını renklendirmesi oldukça mümkün.

Spatifilyum, evlerde ve ofislerde yetiştirilebilen bir çiçektir. Spati güzel ve beyaz olan çiçeği ile ünlüdür. Boyları yaklaşık 30-50 cm arasında olup, doğrudan güneş ışığına ihtiyaç duymamaktadır. Soğuğa dayanıklı fakat hava akımlarından hoşlanmayan nazik bir çiçektir. Spati çiçeği, evinizin dekorasyon ihtiyacını çiçekleri ve yeşil yaprakları ile destekleyecektir.

Dresena yani Madagaskar dragon ağacı, organik toprakları seven bir bitkidir. Evinizde kolaylıkla bakabileceğiniz türden bir ağaçtır.Görüntüsü ile ortama orman havası veren dresena bitkisi, kuraklık ve ısıya oldukça dayanıklıdır. Az sulama ile büyümeye devam edecektir. Eğer yeterli güneş ışığı ile büyürse yaprakları bordo-yeşil renklerine hakim olur. Böylelikle bulunduğu ortama otantik bir hava katması kaçınılmaz olacaktır.

Saksı çiçekleri, hoş ve güzel görünümünden dolayı özel günlerde oldukça tercih ediliyor. Siz de özel günlerde sevdiklerinize sitemiz üzerinden saksı çiçeği gönderimi sağlayabilirsiniz.

Sevdiklerimize Neden Saksı Çiçeği Göndermeliyiz?

Sevdiklerinize saksı çiçeği göndermeyi tercih ettiğinizde uzun yıllar boyu onları yalnız bırakmayacak bir hediye vermiş olursunuz. Sevdiklerinizin hayatlarındaki başlangıçları kutlamak, doğum günü veya yıldönümlerinde onların yanında olduğunuzu hissettirecek olan saksı çiçeği çeşitleri, şık görüntüsü ile sizi hafızalara kazıyacaktır.

Saksı çiçekleri, doğru bakım ile oldukça uzun yaşamaktadır. Bir saksı çiçeğini alıp evinizde dekor amaçlı kullanabilir ve bununla birlikte odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Saksı çiçeği çeşitleri, bulunduğu ortamı enerji, oksijen ve güzellik bakımından oldukça zenginleştirecektir.

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve hafızalardan silinmeyecek bir hediye düşünüyorsanız saksı çiçeği çeşitleri tam size göre olacaktır. Saksı çiçeği fiyatlarını sayfamızdan öğrenebilir ve kolayca sitemizden saksı çiçeği siparişi verebilirsiniz.

Hediyelik Saksı Çiçekleri Nelerdir?

Saksı çiçeği çeşitleri içinde olan orkide çiçeği, hediyelik gönderimlerde en çok tercih edilen saksı çiçeğidir. Bunun sebebi zarif oluşu ve renkli olmalarıdır. Beyaz da dahil birden çok renge sahip olan orkide, farklı bitki aranjmanları ile birlikte oldukça ilgi çekici görünür ve özel günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir.

Tereryumlar, minik sukulentlerin harika bir şekilde harmanlanması ile oluşturulmuş saksı çiçeğidir. Evinize, ofisinize renkli bir hava katmak isterseniz bu mükemmel bir seçim olacaktır.Aynı zamanda sevdiklerinize renkli ve farklı bir saksı çiçeği gönderimi sağlamak isterseniz tereryumlar bunun için mükemmel bir seçim olacaktır.

Kokusu ve zarifliği ile karşıdakini büyüleyen yasemin çiçeği de mükemmel bir hediyelik saksı çiçeği alternatifidir. Beyaz renkli çiçekleri, muhteşem yoğun kokusu ve şık saksısı ile sevdiklerinizin evinde ya da ofisinde oldukça hoş duracaktır.

Palmiye ailesinden gelen ve bulunduğu ortama egzotik bir hava katan dresena bitkisi, diğer hediyelik saksı çiçeği çeşitlerinden oldukça farklı bir havaya sahip. Sevdiklerinize ve arkadaşlarınızın özel günlerinde onlara herkesten farklı bir saksı çiçeği göndermek isterseniz 3’lü dresena buna en uygun saksı çiçeği olacaktır.

Saksı Çiçeği Fiyatları

Saksı çiçeği fiyatları, alacağınız çiçeğe göre değişkenlik gösterir. Örneğin bir orkide çiçeği, sukulent fiyatına göre daha yüksektir. Aynı zamanda tercih edeceğiniz çiçeğin de kendi aralarında alt-üst türleri bulunabilir.Buna bağlı olarak fiyatlar oldukça değişkenlik gösterir.

Taze ve özenle hazırlanmış saksı çiçeği çeşitlerimiz ile size bir çok seçenek sunmaktayız. Doğal güzelliği ile harmanlanmış saksı çiçeği çeşitliliği, balkonunuzda veya iç mekanlarda yetiştirmek istediğiniz tüm çiçekler Cihan Altunkaya Çiçekçilik’te sizi bekliyor.

Saksı Çiçek Siparişi Nasıl Oluşturulur?

Müşterilerimize geniş ürün yelpazesi sunmakla beraber sevdiklerinize muhteşem görünüşlü çiçeklerin her zaman en tazesini yolluyoruz. Saksı çiçek gönderimi, sitemiz üzerinden oldukça kolay şekilde gerçekleştirilir.

Saksı çiçeği siparişleriniz için gönderim nedeninize ve bütçenize uygun çiçek seçeneklerini Cihan Altunkaya Çiçekçilik’te bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin jest yapıp özel günlerinde yanlarında hissettirmek isterseniz saksı çiçeği siparişi gönderim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Her bütçeye hitap eden saksı çiçeği çeşitleri, uzun ömürlü olması sayesinde yıllar boyunca yaşam alanlarınızı güzelleştirecek ve hayatınıza anlam katacak. Bu özel anlarınıza taze çiçeklerimiz ile size eşlik etmekten memnuniyet duyuyoruz. Aradığınız tüm saksı çiçeklerine buradan ulaşabilir, saksı çiçek siparişlerinizi sitemiz üzerinden tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.