Kapat
19 ürün bulundu.
Söz-Nişan Çiçekleri
En özel çiçekler Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile sizlerle! Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geç.

Söz Nişan Çiçekleri ve Fiyatları

Söz ve nişan etkinlikleri iki insanın hayatını birleşmesi noktasında atacakları ilk resmi adımlardan biridir. Hem hayatını birleştirecek insanlar açısından hem de aileler tarafından son derece önemsenen bu etkinlikte çiftler her şeyin yolunda gitmesini isterler. Söz ve nişan etkinliklerinin ise bazı olmazsa olmazları vardır. Bunlardan biri de çiçektir. Damadın, çiçek götürmesi geleneksel bir adet halini almıştır. Bunun yanı sıra söz ve nişanların kutlanması için birçok insan tarafından çiçek gönderilmektedir. Çiçekler kutlama yapmanın en güzel yollarından biridir.

Söz nişan çiçeği ile sevdiğiniz insanların dünya evine girmeden önceki bu ilk adımlarını en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer damat adayıysanız, etkileyici bir buket çiçek almak oldukça iyi olacaktır. Sevdiklerini mutlu etmek için alacağınız harika bir buket ile onların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Söz Nişan Çiçeği Çeşitleri

Söz ve nişan gibi etkinliklerde eğer damat adayıysanız götüreceğiniz çiçek büyük önem kazanır. Bu çiçeğin hem şık hem gösterişli hem de herkesin beğenebileceği tarzda olması gerekir. Evliliğe adım atacak olan çiftlerin bu özel günlerini çok daha iyi geçirmelerini sağlayacak, taze çiçekler kadar güzel bir hediye yoktur. Peki, söz ve nişan gibi etkinliklerde hangi çeşit çiçekler kullanılmaktadır?

Bu soruya birçok farklı cevap verilebilir. Bununla birlikte gelin adayının sevdiği çiçekleri tercih etmenizi öneririz. Bununla birlikte söz ve nişanlara götürebileceğiniz çok farklı çiçek modelleri vardır. Gül, şakayık, lale, papatya, kazablanka, sümbül gibi çeşitler söz ve nişan etkinlikleri için oldukça iddialıdır. Bu çiçekler hem sadelikleri, hem güzellikleri, hem şıklıkları hem de gösterişleriyle dikkat çekmektedir. Bu çiçeklerin tek bir tipini buket halinde alabileceğiniz gibi aynı zamanda karışık çiçek aranjmanları da tercih edebilirsiniz. Yine gül ve lale gibi çok farklı renk seçenekleri olan çeşitlerde, farklı renkleri bir araya da getirebilirsiniz. Taze çiçek hem kokusuyla hem görünüşüyle söz ve nişan etkinliklerinde dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olur.

Bunun yanı sıra sevdiğiniz arkadaşlarınızın evliliğe ilk adımlarını attığı bu etkinliklere çiçek de yollayabilirsiniz. Bir nişan etkinliğine çiçek göndermek hem arkadaşlarınızın yanında olduğu mesajını verecek hem de onlara içten bir kutlama olarak iletilecektir. Söz nişan çiçeği göndermek için tek yapmanız gereken ise internete erişim sağlamaktır. Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesinden dilediğiniz gibi bir buket çiçeği seçebilir ve pratik bir şekilde çiçek gönder butonuyla işleminizi tamamlayabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınıza hoş sürprizler de gerçekleştirebilirsiniz.

Söz Nişan Çiçeği Siparişi

Sevdiğiniz insanların söz ve nişan etkinlikleri yapılırken onlardan çok uzaklarda olabilirsiniz. Bu gibi bir durumda etkinliğe katılamasanız dahi çiçek gönderebilirsiniz. Etkinlik yerine çiçeğinizin tam vaktinde ulaşmasını sağlayarak müstakbel gelin ve damada güzel ve hoş kokulu bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz. Böylece binlerce kilometre uzakta olsanız dahi, sevdiklerinize yanlarında olduğunuz mesajını çok hoş bir şekilde iletebilirsiniz.

Online çiçek siparişi ile bu sorunu pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Bu gibi işlemler geçmişe oranla çok daha basit şekilde yapılmaktadır. Bu sayede ister Türkiye’nin isterse dünyanın öbür ucunda olun, çiçeklerinizi sevdiğiniz insanlara rahatlıkla ulaştırabilir, üzerine iliştireceğiniz güzel bir not ile duygularınızı iletmenin fırsatını bulabilirsiniz.

Çiçek siparişi için Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesini ziyaret ederek, söz ve nişan yapan sevdiklerinize uygun çiçek seçimi yapabilir ve siparişini hemen tamamlayabilirsiniz.

Söz Nişan Çiçeği Fiyatları

Söz nişan çiçeği çeşitleri, onlarca farklı seçeneğe sahiptir. Ürün yelpazesinin geniş olması fiyatlara da yansır. Söz nişan çiçeği modellerinin fiyatları da oldukça geniş bir skalaya sahiptir.

Bununla birlikte çiçeklerin fiyatlarına dair net bilgiler vermek çok zordur. Çiçekler bir dizi kritere göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu kriterlerden ilki, çiçeklerin çeşididir. Bazı çiçek çeşitleri daha pahalıyken bazıları daha düşük fiyatlara sahip olabilir. Bunun yanı sıra çiçek buketlerinin büyüklüğü de fiyatların üzerinde doğrudan etkilidir. Daha fazla çiçek barındıran ve daha büyük aranjmanların fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Elbette fiyat politikasını yalnızca tek bir kriter belirlememektedir. Kimi zaman daha büyük buketler daha uygun fiyatlara da sahip olabilir. Çiçeklerin görünüşleri, renkleri, sayıları, yan ürünleri gibi birçok farklı unsur fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Söz nişan çiçekleri fiyatları için Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesini ziyaret ederek detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde dilediğiniz gibi bir çiçeği bulmak oldukça kolaydır. Özellikle müstakbel gelinin beğeneceği tarzda bir çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekler, hediye ettiğiniz insanın yanı sıra etrafta bulunan herkesi gördüğünde mutlu eden ürünlerdir.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile Güvenli ve Kolay Çiçek Siparişi

Çiçekçiler arasında dikkat çeken ve sektöre yenilik getirmek için kurulan Cihan Altunkaya Çiçekçilik bu alanda neredeyse 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu sayede, müşteri beklenti ve taleplerini en iyi şekilde anlayabilen ve buna göre hareket eden firma, söz nişan çiçeği konusunda da oldukça yetkindir.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde, hem gelin adayına verilmek üzere hem de yeni çiftlere hediye etmek üzere onlarca farklı çiçek çeşidi bulabilirsiniz. Siparişlerinizi hangi gün ve hangi saatte ulaştırmak istiyorsanız, o saati tercih edebilirsiniz. Bu sayede hiçbir etkinliği kaçırmaksızın, hoş kokulu ve taze çiçekler yollayabilir, sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik, eşsiz ve benzersiz çiçek buketleriyle dikkat çekmektedir. Buradan alacağınız çiçek buketleri, modern ve şık tasarımlara sahip, herkesin ilgisini çeken seçeneklere sahiptir. Bu sayede benzersiz bir çiçeği dilediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Cihan Altunkaya Çiçekçilik; taze çiçekleri hızlı bir şekilde teslim edeceğinin garantisini vermektedir. Bunun yanı sıra web sitesinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi banka kartı, kredi kartı ya da havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de tüm bu avantajlardan faydalanmak için hemen Cihan Altunkaya Çiçekçilik web sitesine girebilir, dilediğiniz tarzda bir çiçek seçerek, pratik bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.