Kapat
84 ürün bulundu.
Yeni İş Terfi Çiçekleri

Yeni İş Terfi Çiçeği ve Fiyatları

Yeni işe başlamak ya da işinde terfi almak, herkesin en mutlu olduğu günler arasındadır. Böylesi bir günde ise, insanlar tarafından kutlanmak, herkesin mutluluğunu arttırır. İnsanlar yeni işlerinde başarılı olmaları dilediği ya da terfileri için tebrik amaçlı olarak sıklıkla çiçek gönderme yöntemini kullanılır. Çiçekler böylesi bir günde alınabilecek en güzel ve büyülü hediyelerden biridir. Ansızın ortaya çıkan bir çiçek buketi, kadın ya da erkek herkesi mutlu eder.

Yeni iş terfi çiçeği seçeneklerinden, sevdikleriniz için en güzel demeti tercih edebilirsiniz. 

Orkide ile Zarif Bir Tebrik

Çiçek göndermek yeni bir iş için yapılabilecek en iyi jestlerden biridir. Bu çiçekler ise çeşit çeşit ve renk renk olabilir. Yeni iş tebrik çiçeği olarak orkide ise ideal alternatifler arasındadır.Bu zarif çiçeğin çok farklı renk seçenekleri vardır. Beyaz, mor, sarı ya da mavi orkide seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler, cam akvaryum ile birlikte gönderilir. Fenix ve aspirisya yaprağı ile süslenen bu orkideler, insanı büyüleyecek bir tasarıma sahiptir. Çok daha büyük bir orkide hediye etmek istiyorsanız ise, mavi orkide aranjmanını tercih edebilirsiniz. Orkide çiçeklerinin fiyatları 400 ila 500 lira arasında değişirken, aranjmanlar ise daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Minimal Tarzınıza Uygun Mini Orkideler

Minimal tarz günümüzde popüler bir dekorasyon alternatifidir. Özellikle ofislerde minimal tarz ile sık sık karşılaşabilirsiniz. Bu minimal ve sade tarzın olmazsa olmazlarından biri ise küçük çiçeklerdir. Yeni iş çiçeği göndereceğiniz kişi, minimal tasarımlardan hoşlanıyor ve böyle bir ofiste çalışacaksa ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri mini orkidelerdir. Bu orkideler sarı, mavi ya da mor olabilir. Ayaklı taş saksıyla birlikte gönderilen mini orkideler, kurutulmuş otlarda dekore edilmiştir. Bu orkidelerin fiyatları ise 400 ila 600 lira arasında değişkenlik gösterirler.

Muhteşem Kokularıyla Lavantalar

Lavantalar hepimizin kokusuna aşina olduğu, ortamda bulunduğunda herkesi mutlu eden çiçeklerdir. Bunun yanı sıra yeni iş için ve terfi için verilebilecek harika bir seçenektir. Pembe, mor ve yeşil seçenekleri içeren bu lavantalar; sevenini kendisine hayran bıraktıracak güzelliğe sahiptir.Ayaklı saksısıyla birlikte gönderilen lavantalar ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Lavantaların fiyatları ise genel olarak 250 lira dolayındadır.

Kutu İçerisinde Çikolata ve Çiçek

Birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerden biri de kutu içerisinde yer alan çiçekler ve çikolatalardır. Bunlar hem görsel olarak harika bir hediye olduğu gibi hem de lezzetli seçenekler sunar. Kutuların renkleri ve çiçekler ise birçok farklı seçeneğe sahip olabilir.Gül ya da karışık çiçek gibi dilediğiniz bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bu kutularda çikolatalar, bir çekmece içerisindedir. Dostlarınızın yeni işini tebrik etmek için oldukça iddialı seçeneklerdir. Bu kutu çiçek ve çikolatalar 400 ila 600 lira arasında değişen fiyatlara sahiptirler.

Teraryum ile Şık Bir Başlangıç

Yeni bir iş kuran, bir işe giren ya da terfi alan sevdikleriniz için teraryum oldukça iyi bir başlangıç sunacaktır. Şık bir teraryumda çok farklı çiçekler ve bitkiler yer alabilir. Genel olarak sukulentlere yer verilen teraryumlar, ortamın dekorasyonuna da değişik bir hava katarlar. Bu teraryumlarda sık sık renkli kaktüslere de yer verilir. Saksıları da oldukça hoş olan bu teraryumlar yeni işleri konusunda sevdiklerinize destek olacaktır. Bu teraryumlar genellikle 400 ila 500 lira arasında değişen fiyatlara sahiptirler.

Çiçek Buketleri: Klasik ama Muhteşem!

Kırmızı gül, lale, sümbül, papatya ya da şakayık... Buket yaptırabileceğiniz onlarca farklı çiçek bulunur. Bu çiçeklerin her biri rengarenk seçeneklere sahiptir. Çiçek buketi oldukça klasik bir hediyedir. Buna karşın birçok insanı gördüğünde mutlu etmeye yeter. Her çiçeğin ayrı bir anlamı ve kokusu vardır.

Yeni iş tebrik çiçeği olarak bu buketlerden dilediğiniz bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler aynı zamanda sevginizi göstermenin en güzel yollarından biridir. Bu sayede arkadaşlarınız, dostlarınız, aileniz ya da sevdikleriniz yeni işlerine çok daha mutlu başlayacaklardır. Bu çiçek buketleri, tasarımına ve çiçeğine göre 300 lira ila 600 lira arasında fiyat aralıklarına sahiptirler. 

Yeni İş Çiçek Siparişi

Sevdikleriniz yeni bir işe başladığında ya da terfi aldığında taptaze çiçeklerin yerini başka ne tutabilir? Eğer böylesi bir çiçek göndermek, sevdiklerinizi tebrik etmek istiyorsanız bu oldukça kolay bir işlemdir. Buna karşın dikkat etmeniz gereken bazı önemli faktörler vardır.

Öncelikle nasıl bir çiçek alacağınıza karar vermeniz gerekir. Bu karar sürecinde, göndereceğiniz kişinin zevklerini bilmeniz büyük avantaj sağlayacaktır. Çiçeğe karar verdikten sonra bir başka aşama olan renk seçimi sizleri bekliyor olacaktır. Çiçekler binbir farklı renkte olabileceği gibi, karışık bir alternatif de tercih edebilirsiniz. 

Çiçeklerin yanı sıra çikolatalar, sürpriz yumurtalar, makoranlar gibi lezzetli detayları bulunan tasarımlara da yönelebilirsiniz. Bu tasarımlar hem görsel açıdan hem de lezzetleriyle sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yollarından biridir.

Bu aşamadan sonrası ise oldukça basittir. Tercih ettiğiniz çiçeği seçerek, dilediğiniz yere gönderim yapabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin yeni işlerini en güzel şekilde tebrik edebilirsiniz.

Yeni İş Tebrik Çiçek Fiyatları

Yeni iş terfi çiçek fiyatları ya da tebrik çiçekleri fiyatları, duruma göre değişkenlik gösterecektir. Burada önemli olan nasıl bir çiçek tercih edeceğinizdir. Çiçeklerin fiyatları türlerine göre çok değişken olabilir. 

Fiyatları etkileyen faktörlerden biri de aranjmanlardır. Aranjmanı genişleyen çiçek tasarımlarının fiyatları da genel olarak yükselecektir. Terfi çiçek fiyatları saksı, çikolata gibi yan ürünlerin olmasından da etkilenecektir. Bir aranjmanda ürün sayısı arttıkça fiyatlarında daha yüksek olması beklenir. Buna karşın esas belirleyici faktör her zaman çiçeğin türüdür.

Terfi Çiçeği Siparişi Nasıl Yapılır?

Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile dilediğiniz gibi bir çiçeği sevdiklerinize aynı gün içerisinde yollayabilirsiniz. Çiçek siparişi için sitede yer alan bütün çiçekleri tek tek inceleyebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize güzel bir terfi ve tebrik çiçeği yollayabilirsiniz.

Hızlı teslimat, taze çiçekler ve güvenli ödeme garantisi veren Cihan Altunkaya Çiçekçilik ile birçok yere saatler içerisinde dilediğiniz çiçeği gönderme imkanınız vardır. Yeni iş terfi çiçeği göndermek için yapmanız gerekense oldukça basittir. Dilediğiniz çiçeği seçtikten sonra, tarih belirleyebilir ve kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Siz de sevdikleriniz için muhteşem güzelliğe sahip olan büyüleyici bir yeni iş terfi çiçeği gönderebilirsiniz. Bu sayede hem sevdiklerinizi tebrik ederken hem de aranızdaki sevgi bağını kuvvetlendirebilir, onları bu küçük jestinizle mutlu edebilirsiniz.