Kapat
68 ürün bulundu.
Anneler Günü Çiçekleri

Anneler Günü Çiçekleri, Anneye Çiçek

Anneler günü özel günler içerisinde en kutsal yere sahiptir. Hayattaki en değerli varlığımız olan annelerimize sevgimizi göstermenin en güzel yolu çiçeklerdir. Cihan Altunkaya Çiçekçiliğin Anneler gününe özel çiçekleri ile onları değerli hissettirebilir, günü daha anlamlı kılabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçenekleri ile birbirinden güzel çiçek aranjmanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Anneler Günü Çiçek Siparişleri

Yılın en özel gününde anneleriniz için özenle hazırlanan canlı çiçekleri, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Anneler gününde en çok tercih edilen çiçek buketleri, saksı çiçekleri ve kutu çiçekleri ile onları mutlu etmenizin yolunu oluşturuyoruz. 

Onlarca farklı çeşitleri ile duygularınızı en iyi şekilde ifade etmenizi sağlıyoruz. Mayıs ayının en özel gününde çiçek siparişlerinizi titizlik ile hazırlıyoruz. Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan çiçek siparişlerinizi aynı gün teslimat seçenekleri ile sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Anneler Gününe Özel Çiçekler

Anneler günü dünyadaki en kıymetli varlığımız olan annelerimize sevgi ve saygı duyduğumuzu hissettirebilmemize olanak tanıyan değerli bir gündür. Böylesi bir günde zarif ve özel bir hediye ile annelerinizin yüzlerinde tebessüm oluşturabilirsiniz. 

Mutluluğu oluşturabilmenin en güzel yolu mis kokulu çiçeklerden geçer. Verdiğiniz kıymetin temsilcisi olan çiçek seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cihan Altunkaya Çiçekçilik aracılığı ile farklı çiçek tasarımlarına, özel çiçek buketlerine renkli aranjmanlara ve saksı çiçeklerine sahip olabilirsiniz. 

Annelerinizi mutlu etmenin en doğal yolu olan çiçekler için aradığınız tüm seçenekler burada bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey web sitemiz üzerinden dilediğiniz gün ve saate sipariş oluşturmaktır.

Anneler Günü Çiçek Sakarya

Cihan Altunkaya Çiçekçilik olarak Sakarya’da farklı çiçek tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çiçek siparişlerinizi güvenle sizlere ulaştırıyoruz. 

Tamamen canlı çiçeklerden oluşan portföyümüz içerisinden anneler günü için seçeceğiniz çiçekleri deneyimli ekibimiz ile hizmetinize sunuyoruz. Birbirinden güzel renkli ve kokulu çiçek buketleri arasından annenizi mutlu edecek olan seçimi yapmanıza aracı oluyoruz. 

Mutluluğunuza ortak olmayı kendimize amaç ediniyoruz. Sakarya da aynı gün teslimat seçenekleri ile kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Cihan Altunkaya Çiçekçilik güvencesi ile anneler günü hediyenizi yerine en hızlı şekilde ulaştırılabilirsiniz.

Anneler Günü İçin En Doğru Çiçek Seçimi

Hayatta minnettar olduğumuz en özel varlığımız annelerimizdir. Dünyanın en kutsal varlıkları olan annelerimize her an teşekkür etmemiz gerekir. Anneler günü emeklerin karşılığını az da olsa hissettirmenin en iyi yoludur. Teşekkür etmenin en zarif halidir. Peki, anneler günü için hangi çiçekleri tercih etmek gerekir? Sizin için en çok tercih edilen çiçek seçeneklerini sıraladık.

 • Anastasya Buketi
 • Fluu Papatya Buketi
 • Fluu Buket
 • Kazablanka Buketi
 • Buket Jully
 • Vip Skulent Aranjman
 • Işıklı Teraryum
 • Mavi Orkide
 • Beyaz Orkide
 • Galetya
 • Orbiforya
 • Pachira (Para Çiçeği)
 • Spati Filyum
 • Lila Antoryum
 • Mor Lavanta
 • 6 Dallı Sarı Mini Orkide

Anneye Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Annenize çiçek seçimi yaparken birçok detaya dikkat etmelisiniz. Hislerinizi aktarmanıza yardımcı olan çiçekler için göz önünde bulundurmanız gerekenler şunlardır;

Renk Seçimi

Renk seçimi kişinin zevkine ve tarzına göre tercih edilmelidir. Annenizin hoşlandığı renkleri göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler doğru olacaktır.

Çiçeğin Mesajı

Çiçeklerin her biri bir mesaj iletir. Anneler gününde en değerli varlığınıza iletmek istediğiniz mesaja göre tercih yapabilirsiniz.

Çiçek Adeti

Alınan çiçek adetleri belirli anlamları temsil eder. Sayıya dikkat etmek çiçek hediyenizi daha anlamlı bir hale dönüştürecektir.

Anneniz için yapacağınız seçimlerde saksı çiçeklerine yönelmeniz daha uygun olacaktır. Birçok saksı çiçeği arasından seçim yaptıktan sonra kredi kartınızla ödemenizi yapıp, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Anneler Günü Çiçeği Tam Zamanında Kapında

Her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan anneler günü için, hediye seçimini Cihan Altunkaya Çiçekçilik ürünleri içerisinden kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Sakarya içerisinde aynı gün teslimat seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek mümkün. Anneler günü çiçek siparişleriniz, dilediğiniz saati seçtikten sonra teslim edilir. Çiçek siparişlerinizde her adımı özenle takip ediyoruz, en iyi seçenekleri güvenilir şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Anneler Gününde Çiçek Neden Tercih Edilir?

Geçmişten günümüze en çok tercih edilen hediye hiç şüphesiz çiçeklerdir. Çiçekler sevginin en saf ve doğal halini temsil eder. Kendimizi ifade etmenin en özel ve en anlamlı halidir. Bu sebeple Anneler gününde koşulsuz şartsız yanımızda olan annelerimize bunu hissettirebildiğimiz en doğru hediye çiçeklerdir. 

Annenize hediye ettiğiniz bir çiçek ile ona olan sevginizi büyütmesine aracı olursunuz. Yıllarca büyüteceği çiçekleri ile hep aynı anı yaşatırsınız. Güzel anları canlı kılan çiçeklerle annenizi mutlu edebilirsiniz. Tüm bu duyguları doğru şekilde yansıtan çiçekler her zaman tercih edilmeye devam edecektir. Anneler günü için özenle hazırlanan en güzel çiçeklere göz atabilirsiniz. Dilediğiniz çiçek ile annelerinizin mutluluğuna şahit olabilirsiniz.

Anneler Günü ve Orkide

Orkideler özel çiçekler olarak kabul edilir. Asaletin ve masumiyetin simgesi olarak bilinir ve anneye çiçek hediyesi için sıklıkla tercih edilmektedir. Güzelliğin temsilcisi olan orkideler aslında annelerimize benzer. Zarafetleriyle, yumuşak kalpleri ve masumiyetleri ile bir orkide gibidirler. Bu sebeple anneler gününde de en çok orkideler tercih edilir. 

Onları yansıtan canlı bir bitkiyi büyütme düşüncesi bizleri orkide hediye etmeye yönlendirir. Birine orkide hediye etmek benim dünyamda açan ilk çiçeksin anlamı gelir. Bu dünyadaki en nadide çiçek olan annelerimize orkide hediye etmenin en güzel yanı da işte budur.

Anneler Günü Çiçek Fiyatları

Anneler gününde maddi değerlerin çok üzerinden anlam taşıyan çiçeklere yönelirsiniz. Bu özel günde annenizin en sevdiği çiçekleri incelersiniz. Seçimlerinizde fiyat konusu etkili olur. Anneler günü çiçek fiyatları için net bir şey söylemek mümkün değildir. 

Anneye çiçek fiyatları türüne adetine ve tasarımına göre değişmektedir. Web sitemizde geniş ürün yelpazesi içerisinden beğendiğiniz çiçeklerin detay sayfalarından fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Annenizi mutlu edecek gözlerini kamaştıracak en güzel çiçekleri kolayca seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı çiçek tasarımlarının bulunduğu portföyümüz içerisinden dilediğinizi bulabileceksiniz.